04.04.2020, 18:00
    11.04.2020, 18:00

Tomasz Makowski strzelcem gola dla Polski U-20

2019-11-14 17:56:00
Pomocnik Lechii Gdańsk Tomasz Makowski zagrał 90 minut i zdobył gola dla reprezentacji Polski do lat 20. W spotkaniu Elite League U-21, które zostało rozegrane na Stadionie Miejskim w Chojnicach, Makowski pełnił rolę kapitana polskiej drużyny. Polska wygrała ze Szwajcarią 5:1.

Tomasz Makowski pokonał bramkarza Szwajcarii w 46. minucie. Była to bramka na 2:0. W kolejnych akcjach Polacy pokazali, że są lepszą drużyną i strzelili 3 gole.

Kolejne spotkanie drużyna prowadzona przez trenera Jacka Magierę rozegra w poniedziałek, 18 listopada. Na Stadionie Miejskim w Bytowie Polacy towarzysko zmierzą się z rówieśnikami z Norwegii.

Polska U-20 - Szwajcaria U-20 5:1 (1:0)

Polska: Bartosz Mrozek - Serafin Szota, Mateusz Bondarenko (88. Mateusz Skrzypczak), Jakub Kiwior -  Jakub Bednarczyk (87. Kamil Piątkowski), Tomasz Makowski (K), Michał Skóraś, Łukasz Poręba (87. Marcin Szpakowski), Tymoteusz Puchacz - Aron Stasiak (59. Michał Rakoczy), Dawid Kurminowski (82. Karol Czubak)