10.11.2018, 18:00

Tomasz Makowski wystąpił w meczu Reprezentacji Polski U-20

2018-10-11 20:15:00
Pomocnik Lechii pojawił się na boisku w 89. minucie.

Kadra Polski U-20 w kolejnym meczu Turnieju Ośmiu Narodów pewnie pokonała Czechy 3:0. Bramki w meczu strzelali Tymoteusz Puchacz, Adrian Łyszczarz i Jakub Moder. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Tomasz Makowski pojawił się na boisku w 89. minucie, zmieniając Adriana Łuszczarza, tym samym debiutując w kadrze Jacka Magiery. Pomocnik Lechii, chociaż grał tylko kilka minut, od razu pokazał się z dobrej strony, udanie napędzając jedną z akcji Polaków.

W następnym meczu, 16 października, Biało-Czerwoni zagrają na wyjeździe z Holandią.