Trwa nabór do programów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies

2019-02-15 08:00:00
Projekt Ekstra FAN to szansa dla każdego, kto chciałby schudnąć zdrowo i efektywnie. Uczestnicy przez trzy miesiące będą wspólnie ćwiczyć, skorzystają z porad dietetyków oraz wezmą udział w spotkaniach z ekspertami z zakresu żywienia i zdrowia.

Ekstra FAN to projekt do osób z nadwagą i otyłością w wieku 35-60 lat. W ramach programu odbywają się zajęcia z dietetykami, fizjologami, specjalistami z zakresu aktywności fizycznej i żywienia oraz wykwalifikowanymi trenerami, w tym Józefem Gładyszem z Akademii Lechii Gdańsk. To szansa nie tylko na zgubienie nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Program jest bezpłatny i kompleksowy, przygotowywany we współpracy z ERGO ARENĄ oraz klubami sportowymi: Lechią Gdańsk, Energą Wybrzeże Gdańsk, Treflem Gdańsk oraz Treflem Sopot.

 

Wyniki nie pozostawiają złudzeń - w 2018 roku uczestnikom minionych 4 edycji udało się zrzucić w sumie aż 386 kilogramów.

 

- Projekt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń Stadionu, Ergo Areny i zaangażowanych klubów sportowych – mówi Wojciech Dąbrowski, Dyrektor ds. Komunikacji i CSR Stadionu, odpowiedzialny za Ekstra FAN. - Dla wszystkich partnerów jest to szansa na wykorzystanie potencjału i magii sportu do wprowadzenie pozytywnej zmiany w lokalnej społeczności, u swoich najwierniejszych fanów. Zmiana trybu życia, diety, wzrostu aktywności ruchowej to działania czasami bardzo trudne do wprowadzenia samemu. Przychodzimy z pomocą specjalistów od zdrowego żywienia, sportu i dajemy alternatywę na zdrowsze życie i lepsze samopoczucie. Przypominamy trochę, jak było fajnie kiedy całe dnie spędzało się na zewnątrz grając w piłkę, biegając, bawiąc się w chowanego. W końcu każdy z nas chce być zdrowy.

 

Zgłoszenia online przyjmowane są do 24 lutego poprzez formularz na stronie www.EkstraFan.pl. Do każdego programu zakwalifikuje się grupa maksymalnie 33 osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez okres trzech miesięcy i będą prowadzone przez trójmiejskich trenerów sportowych.  Ostatnie badania uczestników odbędą się rok po zakończeniu projektu. Będzie to świetna okazja do kontroli trwałości wyników oraz pochwalenia się sukcesami.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się