• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

Trwa nabór do projektu Ekstra FAN

2020-02-13 16:00:00
Ruszył nabór do programu Ekstra FAN oraz Ekstra FAN Ladies. Jest to projekt zdrowotny dla osób w wieku powyżej 35. roku życia organizowany przez Stadion Energa Gdańsk, Ergo Arenę i Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia.

W ramach programu odbywają się zajęcia z dietetykami, fizjologami, specjalistami z zakresu aktywności fizycznej i żywienia oraz wykwalifikowanymi trenerami, w tym Józefem Gładyszem z Akademii Lechii Gdańsk. To szansa nie tylko na zgubienie nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Program jest bezpłatny i kompleksowy. 

 

Podstawowe kryterium to silna motywacja do zmiany - zarówno sylwetki, jak i stylu życia. Projekt skierowany jest do mężczyzn/kobiet w wieku od 35 do 60 lat. Wskaźnik masy ciała, czyli tzw. BMI (Body Mass Index), musi przekraczać wartość 29. O zdrowotnych predyspozycjach do udziału w projekcie decyduje lekarz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. 

 

 

- Promocja aktywnego, zdrowego stylu życia to misja, którą od lat realizujemy na Stadionie Energa Gdańsk. Ekstra FAN to jedna z naszych najpopularniejszych inicjatyw: każdego roku otrzymujemy setki zgłoszeń – mówi Judyta Michlińska, dyrektor ds. Komunikacji i CSR obiektu. – Zależy nam, żeby zdrowe nawyki, które uczestnicy wprowadzą w swoje życie, zostały z nimi jak najdłużej, dlatego ważnym aspektem programu jest integracja i wzajemna motywacja grupy.

 

Do 20 lutego trwają nabory do okrągłej, dziesiątej edycji programu dla mężczyzn i siódmej dla kobiet. Treningi będą odbywały się na trójmiejskich obiektach sportowych regularnie, dwa razy w tygodniu, przez trzy miesiące. W zeszłym roku do udziału w projekcie zgłosiło się ponad 650 osób, a zakwalifikowało 120. Wyniki nie pozostawiają złudzeń: każdy uczestnik stracił średnio 6 kilogramów wagi i 7 cm w pasie.

 

Partnerem wspierającym projekt jest ERGO ARENA oraz kluby sportowe: Lechia Gdańsk, Trefl Gdańsk, Trefl Sopot oraz Torus Wybrzeże Gdańsk.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się