• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Trzech nowych członków w Radzie Nadzorczej Lechii Gdańsk

2018-04-12 09:02:00
Z dniem 11 kwietnia 2018 roku Rada Nadzorcza Lechii Gdańsk została powiększona o trzech nowych członków.

Katarzyna Frączkowska, Rafał Kasprzycki i Michał Hałaczkiewicz to eksperci, których zadaniem jest wesprzeć Klub swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzonym aktualnie kompleksowym planie reorganizacji.

 

Reprezentują oni różne dziedziny w  tym prawo, zarządzanie i finanse (radca prawny, doktor nauk o zarządzaniu  i finansista).

 

 

Katarzyna Frączkowska – ekspert w dziedzinie finansów, controllingu i zarządzania nowoczesną organizacją.

 

Katarzyna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej ze specjalizacją Controlling i rachunkowość menedżerska oraz CEMS MIM – programu Międzynarodowych Menedżerskich Studiów Magisterskich. Posiada prestiżowy tytuł ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), który należy do najbardziej cenionych kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku biznesowym; jak również tytuł Executive MBA zdobyty na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również absolwentką podyplomowych studiów z Prawa Podatkowego oraz Metod wycen spółek kapitałowych. Jest w trakcie zdobywania uprawnień Biegłego Rewidenta.

 

Katarzyna posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze finansów i controllingu z doświadczeniem w branżach produkcyjnej, handlowej, usługowej oraz telekomunikacji, z czego 10 lat na stanowisku osoby zarządzającej. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Bardzo dobrze zna IFRS, biegle porusza się w systemach ERP: SAP, CDN XL, JD EDWARDS, EURECA, GP Enterprise. Ma sukcesy w koordynowaniu procesów due dilligence, jak również integracji finansowych ze spółką matką.

 

 

Rafał R. Kasprzycki – radca prawny, konsultant, wykładowca, publicysta, uprawniony do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

 

Rafał posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze świadczenia szeroko rozumianych usług obsługi prawnej i podatkowej, w tym przedsiębiorstw w branży deweloperskiej, dealerów samochodowych, budowlanej, sportowej, spożywczej czy też samorządowej w tym w zakresie zamówień publicznych. Jest doradcą w zakresie prawa podatkowego i gospodarczego biur rachunkowych, księgowych i audytorskich. Tworzył od podstaw procedury i narzędzia organizacji działania poszczególnych komórek organizacyjnych obsługiwanych podmiotów w tym w zakresie szeroko rozumianych procesów windykacyjnych, reklamacyjnych czy też funkcjonowania działów księgowych.

 

Rafał jest autorem szeregu publikacji specjalistycznych w zakresie prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego, prawa wykroczeń, zamówień publicznych. Rafał jest również autorem wydań książkowych na temat zamówień publicznych.

 

Rafał jest zawodowym pełnomocnikiem procesowym, posiadającym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów i postępowań przed organami skarbowymi, podatkowymi, urzędami publicznymi i samorządowymi oraz egzekucyjnymi. Rafał z powodzeniem reprezentował  swoich klientów przed Najwyższą Izbą Kontroli, Sądami Administracyjnymi w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym, sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym.Michał Hałaczkiewicz – doktor nauk ekonomicznych, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz IESE Business School.

 

Michał swoje doświadczenie praktyczne zdobywał jako uczestnik a także menadżer projektów, członek zarządów oraz członek rad nadzorczych. Brał udział w międzynarodowych przedsięwzięciach biznesowych, projektach inwestycyjnych, programach związanych z restrukturyzacją i rozwojem przedsiębiorstw.

 

Jako doradca doradzał zarządom spółek (zarówno z sektora usług jak i produkcji) w zakresie zarządzania portfelem projektów strategicznych, wdrażania programów poprawy efektywności i potencjału zespołów oraz procesu planowania strategicznego.

 

Michał posiada uprawnienia asesora IPMA dla “Project Management Excellence Award”. W obszarze zainteresowań plasuje prace nad rozwojem sprawności projektowej oraz procesowej spółek jako kluczowego czynnika wspomagającego realizację przyjętej strategii. Od kilkunastu lat wspiera też zespoły projektowe prowadząc liczne warsztaty i szkolenia przygotowujące m.in. do międzynarodowych certyfikacji IPMA oraz PMI.

 

 

Serdecznie witamy nowych członków Rady Nadzorczej w naszym zespole.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się