• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  31.05.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

Trzymaj kciuki za Lechię w meczu z Piastem! Atrakcje czekają!

2018-02-18 09:30:00
Warto wybrać się na niedzielny mecz Lechii Gdańsk z Piastem Gliwice na Stadionie Energa Gdańsk. Gwarantujemy nie tylko piłkarskie emocje, ale również moc innych atrakcji dla fanów Biało-Zielonych! Początek meczu o godz. 15.30, a bramy stadionu otwieramy o 13.30.

Przed meczem zapraszamy do FanStore Lechia New Balance, który czynny będzie już od godz. 10. W naszym sklepie znajdziecie bogaty wybór pamiątek i gadżetów Lechii Gdańsk, a także wysokiej jakości obuwie i odzież marki New Balance dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. W FanStore Lechia New Balance możecie również zakupić bilety na spotkania Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w LOTTO Ekstraklasie, karnety na rundę wiosenną, a także vouchery wartościowe na bilety.

 

O godz. 14.45 w sklepie Lechii będziecie mogli tradycyjnie spotkać się z jednym z piłkarzy Biało-Zielonych, z którym będzie mogli porozmawiać, wziąć  autograf i zrobić sobie zdjęcie.

 

Do FanStore Lechia New Balance warto będzie również zajrzeć po zakończeniu spotkania Lechia – Piast, bowiem w przypadku wygranej lub remisu gdańskiego zespołu będziecie mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i zrobić zakupy ze zniżką, uzależnioną od wyniku meczu Lechistów!

 

Ciekawie będzie również na trybunie niebieskiej, gdzie będziecie mogli spotkać rozdającego autografy piłkarza Lechii Gdańsk. Tam także przyozdobicie swoją twarz w Biało-Zielone barwy, a najmłodsi fani będą mogli pograć w piłkę na mini-boisku w specjalnej strefie Decathlon.

 

Atrakcje czekają także na kibiców z trybuny żółtej! Zapraszamy kibiców, którzy posiadają płatne karnety i bilety na trybunie żółtej do jak najwcześniejszego pojawienia się na Stadionie Energa Gdańsk. Wśród nich rozlosujemy bowiem nagrodę w postaci podwójnego zaproszenia do strefy Prestige na Stadionie Energa Gdańsk na spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza! Nagrodę będzie można odebrać w FanStore Lechia New Balance godzinę po zakończeniu meczu, bądź w kolejnych dniach w godz. 10 – 18.

 

Przypominamy również, że w przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów karnych dla tych osób, które zwyciężą w konkursie przygotowanym przez Lechię Gdańsk oraz pizzerię Domino’s.

 

Specjalną ofertę przejazdu na mecz i/lub powrotu po spotkaniu ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowało dla kibiców Lechii Gdańsk mytaxi. W dniu meczu, czyli 18 lutego, jadąc na mecz lub z niego wracając zapłacicie 50% mniej (dot. kursów z opcją "Płać przez Aplikację"). Szczegóły na stronie: pl.mytaxi.com/lechia

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się