• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

U-15: Trampkarze Lechii zwyciężają w Bydgoszczy z CWZS

2017-10-29 15:42:00
Drużyna Trampkarzy Starszych Akademii Lechii Gdańsk w spotkaniu 11. kolejki rozgrywek centralnych pokonała 1:0 zespół CWZS-u Bydgoszcz. Zwycięską bramkę dla podopiecznych Grzegorza Grzegorczyka i Łukasza Gajowniczka zdobył Mateusz Paradowski.

Biało-Zieloni rozegrali kolejny dobry mecz, w którym okazali się lepsi od przeciwników. Zwycięski gol zdobyty przez Mateusza Paradowskiego padł po skutecznym rozegraniu rzutu rożnego. Lechiści mieli optyczną przewagę, ale nie zdołali pokonać więcej dobrze zorganizowanej defensywy bydgoszczan, a były ku temu okazje. 

 

- Zespół zaprezentował się z dobrej strony. Wynik mógł być wyższy, ale w dwóch dogodnych sytuacjach chłopcom zabrakło skuteczności. Cieszę się, że zawodnicy nie schodzą poniżej określonego poziomu. Ciągły rozwój indywidualny ma przełożenie na grę zespołową i osiągane wyniki - dodaje trener drużyny Lechii U-15, Grzegorz Grzegorczyk. 

 

11. Kolejka Centralnej Liga Trampkarzy (U-15)

CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0:1

Bramka: Mateusz Paradowski

Lechia (skład wyjściowy): Łobaczewski - Gnietko, Kinder, Zagraba, Łabor - Pacuła, Duraj, Paradowski, Rusinek - Kleisa, Sadło

Po zmianie stron boiska na murawie pojawili się także: Wiewiórski, Mekler, Chrzanowski

Trenerzy: Grzegorz Grzegorczyk i Łukasz Gajowniczek 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się