• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

U-19: Zacząć wiosnę od zwycięstwa z Gryfem

2017-03-11 09:00:00
Po dłużącym się piłkarzom okresie przygotowawczym Juniorzy Starsi Lechii Gdańsk w końcu wracają do gry o ligowe punkty. Biało-Zieloni w meczu z Gryfem Słupsk nie tylko będą starali się przedłużyć wypracowaną jesienią passę spotkań bez porażki, ale przede wszystkim od zwycięstwa rozpocząć grę o stawkę w 2017 roku.

To będzie drugie spotkanie tych druzyn w tym sezonie. W trzeciej kolejce rozgrywek CLJ Juniorzy Starsi Lechii pokonali Gryfa w Słupsku 3:1.

- Tamto spotkanie miało dwa oblicza. Do przerwy prowadziliśmy 3:0 i mogliśmy odnieść najwyższe zwycięstwo w całych rozgrywkach. Na drugą połowę wyszły natomiast inne drużyny, zarówno nasza jak i gospodarzy. Zamiast powiększyć prowadzenie straciliśmy gola. Z tamtego meczu wyciągnęliśmy lekcję, że zawsze należy grać na 100%, niezależnie od wyniku i przeciwnika – wspomina Marcin Kubsik, trener Lechii U-19. 

Biało-Zieloni są dobrze przygotowani do piłkarskiej wiosny pod każdym względem i chcą to potwierdzić już w pierwszym spotkaniu o punkty.

- Zawsze gramy o zwycięstwo, bez względu, czy to jest Lech Poznań czy Gryf Słupsk. Rozmawiamy z chłopakami o tym meczu już od dłuższego czasu i każdy doskonale wie, co ma robić. Wierzę, że sięgniemy po komplet punktów – podkreśla trener Juniorów Starszych, Robert Jędrzejczak.

18. kolejka Centralnej Ligi Juniorów, Grupa Zachodnia: Lechia Gdańsk – Gryf Słupsk

Sobota, 11 marca, godzina 13:00, Stadion przy ulicy Traugutta 29 (boisko treningowe)

#MyWierzymy