• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

U-19: Zwycięstwo i cztery bramki w sparingu ze szwajcarskim rywalem

2017-12-04 20:30:00
Juniorzy Starsi Akademii Lechii Gdańsk w meczu towarzyskim pokonali szwajcarską drużynę Global Concept Football 4:1. Bramki dla Biało-Zielonych prowadzonych przez Tomasza Untona i Pawła Pęczaka zdobyli Mateusz Sopoćko, Jakub Dąbrowski, Bartłomiej Merchel oraz raz piłkę do siatki skierował zawodnik testowany.

Pierwsza część meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Lechii, a wynik otworzył Mateusz Sopoćko. Po zmianie stron boiska Biało-Zieloni w krótkim odstępie czasu zdobyli kolejne dwie bramki, wychodząc na trzybramkowe prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Biało-Zielonych 4:1 a na listę strzelców wpisali się ponadto Jakub Dąbrowski i Bartłomiej Merchel. Jednego gola dołożył zawodnik testowany przez nasz sztab szkoleniowy. 

 

Lechia Gdańsk - Global Concept Football 4:1

Bramki dla Lechii: Mateusz Sopoćko, Jakub Dąbrowski, Bartłomiej Merchel, Zawodnik testowany

Lechia: Leszczyński - Kobryń, Zezula, Zawodnik testowany, Kałahur, Petk, Wasilewski, Sopoćko, Sikora, Frygier

Ponadto w drugiej części meczu na murawie pojawili się: Goławski, Merchel, Trochowski, Dąbrowski

Trenerzy: Tomasz Unton i Paweł Pęczak 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się