• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Utrudnienia drogowe przed i po meczu z Koroną Kielce

2019-09-19 18:00:00
W związku ze zbliżającymi się targami TRAKO, które odbędą się w pobliżu Stadionu Energa Gdańsk, pojawią się utrudnienia drogowe, a część parkingów będzie wyłączona z użytku.

Wprawdzie targi TRAKO odbędą się w dniach 24-27 września, ale już teraz trwają intensywne przygotowania. W związku z tym warto być przygotowanym na utrudnienia w ruchu samochodowym w okolicy stadionu. Zachęcamy przede wszystkim do korzystania z darmowych kolejek SKM:

 

 

Od 20 września obowiązuje zmiana organizacji ruchu przy ul. Żaglowej, od wysokości wjazdu do Urzędu Skarbowego nr 3 w Gdańsku pozostaje wyłączona z ruchu kołowego. W tym czasie dostęp do terenu parkingów stadionowych P1; P3 i P4, możliwy będzie jedynie od ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 – zjazd z al. Płażyńskiego (tzw. węzeł harfa). Natomiast dojazd do parkingu P5 jest możliwy tradycyjnie od ul. Marynarki Polskiej. Wyjazd po meczu z parkingów P4, P3 i P1 odbywać się będzie wyłącznie w kierunku węzła harfa ulicą Pokoleń Lechii Gdańsk. Dodatkowo wyjazd z parkingu P4 będzie odbywał się przez parking P3.


Dodatkowo na potrzeby meczu, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na parkingach przy stadionie, wyznaczone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe dla autokarów w ciągu ul. Marynarki Polskiej, od skrzyżowania z ul. Śnieżną do ul. Uczniowskiej, natomiast dla samochodów osobowych: od ul. Śnieżnej do ul. Wyzwolenia oraz od ul. Uczniowskiej w stronę Nowego Portu (do ul. Wyzwolenia).

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się