Vouchery wartościowe na bilety Lechii Gdańsk w sprzedaży!

2017-12-27 11:00:00
We wszystkich punktach stacjonarnych (z wyłączeniem kas biletowych) oraz przez Internet w systemie biletowym Lechii Gdańsk możecie kupować vouchery wartościowe na karnety i bilety na mecze Lechii Gdańsk. Z vouchera wielokrotnego użytku możecie skorzystać sami, bądź przekazać go innej osobie

Voucher wartościowy można zasilić kwotą w przedziale 15 – 750 zł i następnie wykorzystywać go, jako „elektroniczną portmonetkę” przy zakupie karnetów i biletów na spotkania Lechii Gdańsk rozgrywane na Stadionie Energa Gdańsk.Po nabyciu vouchera wartościowego jego nabywca otrzymuje specjalny kod wydrukowany na kartce formatu A4. Kod jest wielokrotnego użytku do wysokości kwoty zakupu vouchera. Voucher można realizować przy zakupie biletów na wszystkie trybuny Stadionu Energa Gdańsk włącznie z sektorami w strefie Lechia Gdańsk Prestige Club. Umożliwia on zakup pojedynczych wejściówek jak i wejściówek dla kilku osób. Z vouchera może korzystać jego nabywca, bądź można przekazać go innej osobie, np. w formie prezentu. W przypadku przekroczenia przysługującego limitu kwoty na zakupionym voucherze, w momencie zakupu biletów, dopłacisz brakującą różnicę.

 

 Przy zakupie vouchera należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL. Voucher będzie przypisany do konta osoby, której dane zostaną podane przy zakupie (np. na siebie lub dane osoby obdarowywanej). Należy pamiętać, że kod możesz użyć nie tylko kupując bilet dla siebie ale dla innych, możesz go też przekazać innej osobie w formie prezentu.

 

Voucher pobrać można ze swojego profilu a przy zakupie vouchera na dane osoby obdarowywanej voucher pojawi się na profilu tej osoby (nie będzie widoczny na Twoim profilu).

 

Dane osoby, które podane zostały przy zakupie vouchera nie będą widoczne na voucherze.


Instrukcja zakupu vouchera biletowego przez Internet:


1. Zaloguj się na swoje konto w systemie biletowym.
2. Kliknij baner KUP VOUCHER WARTOŚCIOWY NA BILETY lub wybierz go z sekcji VOUCHERY w systemie biletowym po zalogowaniu.
3. Wpisz dane osoby, dla której voucher ma być przypisany. Np. gdy chcesz, aby był on niespodzianką wpisz swoje dane. Pamiętaj, że voucher będzie przypisany w systemie do profilu osoby, której dane podałeś przy zakupie. W przypadku zakupu jego na siebie, możesz go wydrukować i przekazać innej osobie w formie prezentu (osoba, której dane wpiszesz, będzie mogła zauważyć fakt posiadania vouchera na swoim koncie biletowym).
4. Wybierz wartość vouchera przy pomocy suwaka. Możliwe jest wybranie dowolnej kwoty z przedziału 15 –750 zł. Pamiętaj, że Voucher wartościowy na bilety można użyć wielokrotnie, aż do wyczerpania jego salda.
5. Przejdź do podsumowania, a następnie zrealizuj transakcję przez jedną z dostępnych metod płatności.
6. Po dokonaniu płatności voucher wartościowy na bilety będzie dostępny na profilu osoby, której dane podałeś w momencie zakupu. Pamiętaj, że przy zakupie vouchera na dane innej osoby niż swoje, voucher możliwy będzie do pobrania tylko z profilu tej osoby.
7. Aby wydrukować voucher kliknij zakładkę TWOJE KONTO – obok nazwiska, w prawej górnej części strony. Przewiń stronę na sam dół – gdzie widoczny będzie voucher biletowy wraz z pełną informacją. Po kliknięciu POBIERZ VOUCHER będziesz mógł go wydrukować w formacie A4.

Pamiętaj, że musisz być zalogowany na profilu osoby, której dane podałeś w momencie zakupu.

 

Za jaką kwotę można kupić?

Dowolna kwota z przedziału 15 – 750 zł

Czy voucher mogę przekazać innej osobie?

TAK

Czy kod voucherowy mogę użyć do zakupu biletów dla innych osób?

TAK

Na jakie mecze mogę wykorzystać voucher wartościowy?

Wszystkie mecze Lechii Gdańsk na Energa Stadion w sezonie 2018/2019. Po ostatnim meczu niewykorzystane kwoty voucherów tracą swoją ważność.

Wykorzystałem część środków z wartości vouchera, czy mogę dopłacić brakującą różnicę przy zakupie biletów?

TAK

Wykorzystałem część środków z vouchera, czy mogę te środki wypłacić?

NIE

 

Instrukcja zakupu vouchera biletowego przez Internet:
1. Zaloguj się na swoje konto w systemie biletowym.
2. Kliknij baner KUP VOUCHER WARTOŚCIOWY NA BILETY lub wybierz go z sekcji VOUCHERY w systemie biletowym po zalogowaniu.
3. Wpisz dane osoby, dla której voucher ma być przypisany. Np. gdy chcesz, aby był on niespodzianką wpisz swoje dane. 4. Pamiętaj, że voucher będzie przypisany w systemie do profilu osoby, której dane podałeś przy zakupie. W przypadku zakupu jego na siebie, możesz go wydrukować i przekazać innej osobie w formie prezentu (osoba, której dane wpiszesz, będzie mogła zauważyć fakt posiadania vouchera na swoim koncie biletowym).
5. Wybierz wartość vouchera przy pomocy suwaka. Możliwe jest wybranie dowolnej kwoty z przedziału 15 –750 zł. Pamiętaj, że Voucher wartościowy na bilety można użyć wielokrotnie, aż do wyczerpania jego salda.
6. Przejdź do podsumowania, a następnie zrealizuj transakcję przez jedną z dostępnych metod płatności.
7. Po dokonaniu płatności voucher wartościowy na bilety będzie dostępny na profilu osoby, której dane podałeś w momencie zakupu. Pamiętaj, że przy zakupie vouchera na dane innej osoby niż swoje, voucher możliwy będzie do pobrania tylko z profilu tej osoby.
8. Aby wydrukować voucher kliknij zakładkę TWOJE KONTO – obok nazwiska, w prawej górnej części strony. Przewiń stronę na sam dół – gdzie widoczny będzie voucher biletowy wraz z pełną informacją. Po kliknięciu POBIERZ VOUCHER będziesz mógł go wydrukować w formacie A4. Pamiętaj, że musisz być zalogowany na profilu osoby, której dane podałeś w momencie zakupu.

Pamiętaj, że musisz być zalogowany na profilu osoby, której dane podałeś w momencie zakupu.Instrukcja realizacji vouchera biletowego przez Internet:
1. Wybierz mecz, sektor, rząd, miejsce.
2. Na stronie podsumowania kliknij przycisk UŻYJ KODU RABATOWEGO
3. W okienku wpisz cały kod z vouchera biletowego
4. Cena biletu zostanie pomniejszona o dostępną wartość na voucherze. Pamiętaj, że kod możesz użyć wielokrotnie do wartości zakupowej vouchera biletowego.
5. Zrealizuj zakup biletu. W przypadku przekroczenia kwoty dostępnej na voucherze będziesz mógł dopłacić brakującą różnicę.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się