• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Waldemar Fornalik: Byliśmy mało efektowni, ale za to efektywni

2018-02-18 18:10:00
- Wygrana z Lechią to dla nas bardzo istotna zdobycz. Liczę, że to początek naszych skuteczniejszych występów, jeśli chodzi o punkty – mówił po zwycięskim 2:0 meczu w Gdańsku trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik.

- Zdobyliśmy bardzo istotne trzy punkty. Nie było nam łatwo funkcjonować kiedy wylaliśmy mnóstwo potu w okresie przygotowawczym, a na inaugurację rundy wiosennej przegraliśmy spotkanie. Tym razem było inaczej – mówił Waldemar Fornalik. – Mecz nie był dla nas łatwy, dlatego tym bardziej doceniamy te trzy punkty. Kuba Szmatuła. wybronił nam stuprocentowe sytuacje, potem strzeliliśmy gola na 1:0. Grając w przewadze 11 na 10 wiedziałem, że druga bramka to dla nas kwestia czasu. Michal Papadopulos mógł nam „zamknąć”  mecz wcześnie, ale uczynił to dopiero w 90 minucie. Liczę, że ta wygrana to początek naszego lepszego punktowania. Chwalono nas wcześniej za grę, za stwarzane sytuacje, ale nie przekładało się to na punkty. Tym razem byliśmy mniej efektowni, ale za to efektywni – stwierdził szkoleniowiec Piasta.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się