Wiernie kibicujesz Lechii? Odbierz prezent od Tyskiego. Zostały ostatnie sztuki

2018-02-13 09:30:00
Jesteś wiernym kibicem Lechii Gdańsk? Byłeś na każdym spotkaniu Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk w rundzie jesiennej LOTTO Ekstraklasy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent od producenta marki Tyskie! Kibiców, którzy jeszcze nie odebrali swojego prezentu prosimy o jak najszybsze zgłoszenie się do FanStore Lechia New Balance. Zostały ostatnie sztuki!

W ramach podziękowania za głośny doping i wierne wspieranie Biało-Zielonych, Lechia Gdańsk oraz Tyskie przygotowały dla najwierniejszych kibiców wyjątkowy prezent – czteropak piwa Tyskie z unikatowymi etykietami dedykowanymi Lechii Gdańsk.

 

Do odbioru prezentu uprawnieni są kibice, którzy byli na każdym spotkaniu Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w rundzie jesiennej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy na podstawie zakupu jednorazowych biletów oraz posiadacze płatnych karnetów na rundę jesienną oraz na cały sezon 2017/2018.

 

Prezenty uprawnieni kibice mogą odbierać w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk. FanStore Lechia New Balance czynny jest w godzinach 10 – 18. UWAGA! Liczba prezentów jest ograniczona, w związku z czym upominki wręczane będą do wyczerpania zapasów. Zestawy prezentowe wręczane będą wyłącznie pełnoletnim kibicom.