• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Wracamy do gry! Dopinguj Lechię Gdańsk w meczu z Wisłą Kraków!

2018-02-10 12:00:00
Po długim oczekiwaniu LOTTO Ekstraklasa wraca do gry! W sobotę 10 lutego o 20.30 piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się w swoim pierwszym wiosennym meczu ligowym z Wisłą Kraków. Biało-Zieloni liczą na Wasz gorący doping! Zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk, gdzie czekać na Was będą wyjątkowe atrakcje!

Przed meczem zapraszamy do FanStore Lechia New Balance, który czynny będzie już od godz. 10. W naszym sklepie znajdziecie bogaty wybór pamiątek i gadżetów Lechii Gdańsk, a także wysokiej jakości obuwie i odzież marki New Balance dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. W FanStore Lechia New Balance możecie również zakupić bilety na spotkania Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w LOTTO Ekstraklasie, karnety na rundę wiosenną, a także vouchery wartościowe na bilety.

 

O godz. 19.45 w sklepie Lechii będziecie mogli tradycyjnie spotkać się z jednym z piłkarzy Biało-Zielonych, z którym będzie mogli porozmawiać, wziąć  autograf i zrobić sobie zdjęcie.

 

Do FanStore Lechia New Balance warto będzie również zajrzeć po zakończeniu spotkania Lechia – Wisła, bowiem w przypadku wygranej gdańskiego zespołu będziecie mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i zrobić zakupy ze zniżką, uzależnioną od wyniku meczu Lechistów! Wygrana z Wisłą to nie tylko rabat dla kibiców w sklepie Lechii. To również możliwość odebrania darmowej pizzy w jednej z czterech restauracji Domino’s!

 

Ciekawie będzie też na trybunie niebieskiej, gdzie będziecie mogli przyozdobić swoją twarz w Biało-Zielone barwy.

 

W przerwie meczu kibice, którzy złapią wyrzucone w trybuny piłeczki, będą mogli wziąć udział w konkursie rzutów karnych na murawie Stadionu Energa Gdańsk.

 

Specjalną ofertę przejazdu na mecz i/lub powrotu po spotkaniu ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowało dla kibiców Lechii Gdańsk mytaxi. W dniu meczu, czyli 10 lutego, jadąc na mecz lub z niego wracając zapłacicie 50% mniej (dot. kursów z opcją "Płać przez Aplikację"). Szczegóły na stronie: pl.mytaxi.com/lechia

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się