• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Wszystko co musisz wiedzieć o biletach na mecz Lechia - Wisła

2018-02-09 17:15:00
Już w sobotę piłkarze Lechii zagrają swój pierwszy wiosenny mecz w LOTTO Ekstraklasie. Wszystkim kibicom, którzy wybierają się na Stadion Energa Gdańsk, przypominamy podstawowe zasady, dotyczące zakupu biletów na to spotkanie.

AKTUALNY CENNIK BILETÓW NA MECZE LECHII GDAŃSK

 

Fani Biało-Zielonych wejściówki na mecze Lechii na Stadionie Energa Gdańsk mogą zakupić na pięć sposobów:

1. Przez Internet na stronie bilety.lechia.pl

2. W FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk

3. W wybranych salonikach prasowych Kolporter i punktach partnerskich

4. W kasach stadionowych otwartych na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania (w przypadku meczu z Wisłą o godz. 18.30)

5. W aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk na urządzenia z systemem Android.

 

Przypominamy, że przy zakupie biletu nie jest wymagane posiadanie karty kibica. Mimo tego zachęcamy fanów do wyrabiania i rejestrowania Karty Kibica Lechii Gdańsk z funkcją Cashback. Dzięki niej można przystąpić do programu cashback Lechii Gdańsk i otrzymać liczne profity, a także wspierać szkolenie młodych piłkarzy w Akademii Lechii Gdańsk.

 

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem zakupu biletów i jest opcja zakupu przez Internet na stronie bilety.lechia.pl. By móc kupić bilet przez Internet nie trzeba zakładać konta w systemie biletowym. Na zakończeniu procesu zakupu należy podać adres e-mail oraz dokonać płatności. Ze strony bilety.lechia.pl można korzystać nie tylko na komputerze, ale również w przeglądarkach na urządzeniach mobilnych.

 

Wejście na Stadion Energa Gdańsk możliwe jest poprzez: zeskanowanie karty kibica z zakupionym biletem, bilet papierowy wydrukowany w domu, bilet papierowy zakupiony w kasie, bilet wyświetlony w aplikacji mobilnej, bilet wyświetlony w telefonie.

 

Szczegółowe informacje na temat zakupu biletów na stronie kupbilet.lechia.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się