• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Wybierz z nami najlepsze zdjęcie Jesieni 2017 [ZDJĘCIA]

2017-12-29 19:00:00
Wszystkich kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy do udziału w zabawie, w której wybierzecie najlepsze zdjęcie jesieni 2017, związane z Biało-Zielonymi.

Przez całą rundę jesienną rozgrywek LOTTO Ekstraklasy piłkarzom Lechii Gdańsk towarzyszyli nasi klubowi fotoreporterzy. Byli z Biało-Zielonymi podczas meczów, treningów, a także ich licznych spotkań z Wami – kibicami Lechii. Efekt ich pracy możecie oglądać na naszej stronie internetowej, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych – Facebooku, Twitterze czy Instagramie.

GALERIA NOMINOWANYCH ZDJĘĆ

Łącznie w naszej bazie znajduje się ponad dziesięć tysięcy fotografii, które wykonaliśmy podczas jesiennych spotkań Lechii w LOTTO Ekstraklasie i nie tylko. Wybraliśmy 150, naszym zdaniem, najciekawszych ujęć. Teraz kolej na Was. Pomóżcie nam wybrać najlepsze zdjęcie rundy. Co zrobić? Wystarczy, że pod najlepszym Waszym zdaniem zdjęciem (zamieszczonym w specjalnym albumie na naszym profilu na Facebooku) klikniecie przycisk „lubię to”. Zabawę zwycięży fotografia z największą liczbą polubień. To jednak nie wszystko. Spośród komentarzy, które zostawicie pod zdjęciami wybierzemy trzy najciekawsze i nagrodzimy je grami komputerowymi Football Manager.  

Nasza zabawa trwa do 1 stycznia do godz. 12.00

 

Do dzieła!

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się