• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Wylicytuj koszulkę Dusana Kuciaka i pomóż choremu Dominikowi

2017-12-01 16:30:00
Kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy do wzięciu udziału w licytacji Biało-Zielonych gadżetów na rzecz 1,5-rocznego Dominika z Wrocławia. Fundacja Lechii Gdańsk na licytację przekazała koszulkę meczową oraz buty piłkarskie Dusana Kuciaka, a także piłkę z podpisami piłkarzy Lechii Gdańsk.

Dominik Szymański z Wrocławia, choć ma dopiero 1,5-roku, to większość swojego życia spędził w szpitalu. Chłopiec urodził się z mutacją w genie NEMO, co wiąże się z niedoborem odporności i dysplazją ektodermalną. W grudniu zeszłego roku Dominik przeszedł przeszczep szpiku kostnego, ale wciąż zmaga się z powikłaniami po przeszczepowymi, gdyż jego organizm odrzuca przeszczep. Dominik musi regularnie poddawać się konsultacjom neurochirurgiem, poradnią przeszczepową, gastroenterologiem, neurologiem, kardiologiem, endokrynologiem oraz ortodontą. Przyjmuje kilkanaście leków dziennie i potrzebuje codziennej rehabilitacji.

 

Leczenie oraz opieka nad Dominikiem są bardzo kosztowne. Dlatego Lechia Gdańsk oraz Fundacja Lechii Gdańsk postanowiły wesprzeć małego pacjenta, przekazując na licytację na jego rzecz koszulkę meczową Dusana Kuciaka, a także jego piłkarskie buty oraz piłkę z autografami zawodników Lechii. Licytacja odbędzie się we Wrocławiu podczas akcji Fabryka Elfów dla Dominika. Możecie dołączyć do niej na Facebooku.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się