Wyróżnienia dla Biało-Zielonych po meczu z Cracovią

2018-11-13 09:30:00
Piłkarze Lechii Gdańsk znaleźli się w najlepszych jedenastkach piętnastej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

W najlepszej jedenastce Ekstraklasy SA znaleźli się Dusan Kuciak i Flavio Paixao. To już piąte wyróżnienie kapitana Lechii, z kolei Dusan w tym zestawieniu znalazł się pierwszy raz.

 

 

Bramkarz Biało-Zielonych został wyróżniony również przez serwis gol24.pl, gdzie czytamy: "Parokrotnie 17 tys. osób skandowało jego nazwisko. Słowak zaczął jednak mecz z Cracovią źle, bo od sprokurowania rzutu karnego. Ale wybronił go. A potem w znakomity sposób zaliczył jeszcze dwie kluczowe interwencje". 

 

Kuciak znalazł się także w zestawieniu najlepszych zawodników serwisu 2x45.info: "W ostatnich kolejkach musiał obserwować poczynania swoich kolegów z ławki rezerwowych, gdyż przegrywał rywalizację z Alomeroviciem, ale wrócił w wielkim stylu. Wprawdzie sam sprokurował rzut karny, ale potem świetnie go obronił. Klasę pokazywał też m.in. przy strzałach Dąbrowskiego czy Helika".

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się