Wyróżnienia dla Biało-Zielonych po meczu z Jagiellonią

2018-11-27 12:10:00
Piłkarze Lechii Gdańsk znaleźli się w najlepszych jedenastkach szesnastej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

W najlepszej jedenastce 16. kolejki Ekstraklasy znalazło się aż trzech Biało-Zielonych - Zlatan Alomerović (pierwszy raz), Filip Mladenović (trzeci) oraz Flavio (szósty).

 

 

Z kolei w najlepszej jedenastce serwisu Gol24.pl znalazło się miejsce dla: Alomerovicia ("Wrócił do składu i udowodnił, że prezentuje ten sam wysoki poziom co Dusan Kuciak. Przeciwko Jagiellonii Białystok doskonale poradził sobie zwłaszcza w pierwszych 30 minutach. Trzykrotnie musiał wtedy interweniować po groźnych uderzeniach. Nie dał się nawet zaskoczyć kiedy omyłkowo głową strzelał kolega z pola, Steven Vitoria") oraz Flavio ("Na tę chwilę to najlepszy strzelec ligi. To także od niedzieli najskuteczniejszy strzelec klubu w historii występów w ekstraklasie. Swoją 37 bramkę dla biało-zielonych zdobył przeciwko Jagiellonii Białystok, nie marnując rzutu karnego").

 

W "Jedenastce weekendu" tygodnika Piłka Nożna znalazł się Michał Nalepa, dla którego to pierwsze takie wyróżnienie w tym sezonie. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się