Wyróżnienia dla Biało-Zielonych po meczu z Lechem

2018-11-06 11:26:00

W "jedenastce weekendu" tygodnika Piłka Nożna znalazł się Błażej Augustyn. To pierwsze  takie wyróżnienie stopera Lechii.

 

 

Z kolei w najlepszej jedenastce 14. kolejki serwisu 2x45.info znalazł się drugi środkowy obrońca Biało-Zielonych Michał Nalepa. W uzasadnieniu czytamy: "Cała linia obrony Lechii na niewiele pozwoliła Lechowi, ale Nalepa grał najrówniej. Augustynowi przytrafił się głupi błąd w wyprowadzeniu piłki przy rzucie wolnym, jego partner zaś nie rzucał się w oczy, ale wykonywał odpowiedzialnie swoją pracę w obronie".

 

Nalepa został wyróżniony także w jedenastce GOL24.pl, który tłumaczy swój wybór: "To prawda, że łapie bardzo dużo kartek, z powodu których musiał pauzować już w dwóch meczach. Prawdą jest też, że coraz lepiej radzi sobie z rolą stopera w drużynie walczącej o najwyższe cele. Śmiało może przypisać sobie sukces za jaki uznajemy 1:0 w Poznaniu z Lechem”. Oprócz niego, serwis docenił także Flavio Paixao, pisząc: „Jeden Paixao (Marco) już został królem strzelców naszej ligi, to może czas na drugiego bliźniaka? Flavio z opaską kapitana wykręca kapitalne liczby. Po raz dziewiąty trafił w Poznaniu przeciwko Lechowi. Dzięki temu Lechia odzyskała fotel lidera. No i zwyciężyła przy Bułgarskiej pierwszy raz od 52 lat". 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się