Wyróżnienia dla Biało-Zielonych po meczu ze Śląskiem

2018-12-04 13:26:00
Michał Nalepa znalazł się w najlepszych jedenastkach siedemnastej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Michał Nalepa znalazł się w najlepszej jedenastce Ekstraklasy, tygodnika Piłka Nożna i serwisu 2x45, gdzie czytamy: "Kolejny mecz, po którym nie można mieć do niego zarzutów odnośnie do gry w obronie. Dodatkowo dołożył gola". To odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie takie wyróżnienie dla stopera Lechii.

 

 

 

Michał został również wyróżniony przez gol24.pl. W uzasadnieniu dziennikarze oceniają: „To jest jego sezon. Gra wszystko w pełnym wymiarze czasowym. No, prawie wszystko, ponieważ już dwa razy musiał pauzować za żółte kartki. Ze Śląskiem Wrocław pomógł kolegom z ofensywy. To jego gol pozwolił bowiem objąć prowadzenie”. W zestawieniu na ławce rezerwowych znaleźli się Zlatan Alomerović i Lukas Haraslin.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się