• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Z gdańską Kartą Mieszkańca mecz Lechii Gdańsk obejrzysz za darmo!

2017-12-27 11:30:00
Lechia Gdańsk przystąpiła do projektu gdańskiej Karty Mieszkańca. Jej posiadacz raz w roku może skorzystać za darmo z szerokiego pakietu usług, w tym obejrzeć mecz Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk. Karta Mieszkańca upoważnia również do otrzymania 10% zniżki na zakup pamiątek Lechii w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk.

Informujemy, że limit biletów przeznaczonych na mecz derbowy, do wymiany dla posiadaczy Karty Mieszkańca, został wykorzystany.

 

Karta Mieszkańca to pakiet usług obejmujących bezpłatne korzystanie z wybranych atrakcji, z gdańskiej oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej. Posiadacz Karty może raz w roku bezpłatnie skorzystać z wybranych atrakcji. Wśród nich znajdują się: mecz Lechii Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk, wizyta w Europejskim Centrum Solidarności, Centrum Hewelianum, Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym, Muzeum Bursztynu, Pałacu Opatów, Muzeum Archeologicznym, na Wieży Bazyliki Mariackiej czy jednej z pływalni Gdańskiego Ośrodku Sportu oraz Lodowisku Miejskim.

 

Zgodnie z porozumieniem z operatorem Karty Mieszkańca – Gdańską Organizacją Turystyczną - pula darmowych wejściówek będzie limitowana w zależności od danego spotkania.

 

Bilet z Kartą Mieszkańca będzie można otrzymać w każdym punkcie stacjonarnym oraz w Internecie na stronie bilety.lechia.pl. W przypadku wyboru opcji odbioru wejściówki on-line skorzystanie z Karty Mieszkańca do wstępu na mecz Lechii Gdańsk sprowadzać się będzie do wpisania danych osobowych, numeru karty w specjalnie przygotowanym polu w systemie biletowym, a także potwierdzenia go kodem PIN, który należy ustalić w Panelu Mieszkańca na stronie jestemzgdanska.pl. UWAGA! Kod PIN należy również podać przy odbiorze biletu na Kartę Mieszkańca w punkcie stacjonarnym.

 

Informujemy, iż bilety dla posiadaczy Kart Mieszkańca dostępne będą w sektorach trybuny zielonej oraz niebieskiej. Na trybunie żółtej, czerwonej oraz w strefie Prestige nie ma możliwości odbioru biletu.

 

Koszt wyrobienia Karty Mieszkańca to 1 zł, zaś uzyskać może ją osoba która spełnia choćby jeden warunek z poniższej listy:

- jest zameldowana w Gdańsku

- rozlicza się z podatku dochodowego w Gdańsku

- opłaca w Gdańsku podatek od nieruchomości

- opłaca w Gdańsku media związane z nieruchomością

 

Kartę można nabyć w autoryzowanych punktach sprzedaży:

- Urząd Miejski w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody (Zespół Obsługi Mieszkańców nr 3, na parterze budynku przy ul. Nowe Ogrody 8/12)

- Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29)

- Informacja Turystyczna w tunelu przy dworcu głównym PKP

- Informacja Turystyczna i Lotniskowa w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy

 

Kartę Mieszkańca można również zamówić elektronicznie na stronie projektu: www.jestemzgdanska.pl. Tam również znajdują się szczegółowe informacje dotyczące Karty.