Zaczynamy obóz! Najpierw siłownia, później boisko [ZDJĘCIA]

2018-06-26 13:00:00
Biało-Zieloni wczoraj rozpoczęli drugi etap przygotowań do sezonu 2018/19 w Cetniewie. Podopieczni Piotra Stokowca trenują dwa razy dziennie, pracując na siłowni i boisku nad kondycją, a także techniką i taktyką.

Sztab szkoleniowy podzielił zawodników na dwie grupy, które najpierw udały się na siłownię. Lechiści pracowali nad siłą, wykonując ćwiczenia ze sztangami, ciężarkami, czy na drążku. Następnie udali się na boisko, gdzie pracowali nad motoryką. Bramkarze natomiast trenowali pod okiem Jarosława Bako. Po pierwszym treningu zawodnicy mają chwilę odpoczynku, by w pełni sił przystąpić do popołudniowych zajęć, na których będą doskonalić piłkarskie umiejętności. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#LechiaTrenuje

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się