• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Zagłosuj na Dusana Kuciaka w plebiscycie na Ligowca Roku portalu Trojmiasto.pl

2018-01-10 13:29:00
Dusan Kuciak znalazł się w gronie 10 sportowców, którzy rywalizują o tytuł Ligowca Roku 2017 w plebiscycie organizowanym przez portal Trojmiasto.pl. Zachęcamy do głosowania na bramkarza Lechii Gdańsk, a swoje głosy możecie oddawać do 31 stycznia do godz. 12.

Do finału plebiscytu na Ligowca Roku 2017 zakwalifikowali się sportowcy, występujący w trójmiejskich klubach, którzy w trakcie ubiegłego roku otrzymali tytuł Ligowca Miesiąca, bądź uzyskali najwyższą średnią not za swoje występy, przyznawane przez czytelników portalu Trojmiasto.pl. Wśród nich jest Dusan Kuciak, który został Ligowcem Lutego 2017.

 

W panelu do głosowania nominowani ustawieni zostali wedle całorocznej średniej ocen. Jednak obecnie ani sposób zdobycia nominacji, ani też wysokość dotychczasowych uzyskanych not nie mają już znaczenia. O tytule, a także pozostałych miejscach w wyborach na najlepszego Ligowca Roku 2017 zdecyduje wyłącznie suma punktów, którą przyznacie poszczególnym kandydatom od południa 10 stycznia do południa 31 stycznia.

 

W każdym tygodniu głosowania do dyspozycji macie po 6 punktów. Możecie je przydzielić wybranym kandydatom w myśl zasady: 1. miejsce - 3 punkty, 2. - 2, 3. - 1. Jednak nie ma obowiązku wskazania całej trójki. Możecie nagrodzić tylko jednego lub dwóch sportowców. Punkty nie przyznane w danym tygodniu, nie przechodzą na kolejny.

 

Szczegółowe zasady głosowania oraz sylwetki kandydatów znajdziecie na stronie Trojmiasto.pl

 

KANDYDACI DO TYTUŁU LIGOWIEC ROKU 2017
(kolejność według średniej z not z całego roku)

KACPER GOMÓLSKI (w 2017 roku - Zdunek Wybrzeże Gdańsk, żużel)
ANDERS THOMSEN (Dania, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, żużel)
MARCIN WILCZUK (Ogniwo Sopot, rugby)
KATARZYNA JANISZEWSKA (GTPR Gdynia, piłka ręczna)
FILIP DYLEWICZ (Trefl Sopot, koszykówka)
DUSAN KUCIAK (Słowacja, Lechia Gdańsk, piłka nożna)
PAVELS STEINBORS (Łotwa, Arka Gdynia, piłka nożna)
RENAT GAFUROW (Rosja, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, żużel)
TOMASZ WITKOWSKI (MH Automatyka Gdańsk, hokej na lodzie)
MATEUSZ MIKA (Trefl Gdańsk, siatkówka)

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się