• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Zapowiedź weekendu Akademii Lechii - 07/08.09.

2019-09-05 13:00:00
W najbliższy weekend zagra dziewięć drużyn Akademii Lechii. Aż w pięciu meczach Biało-Zieloni będą w roli gospodarza. Na wszystkie spotkania domowe drużyn młodzieżowych Lechii wstęp jest darmowy.

SOBOTA

 

Przed południem swoje mecze wyjazdowe rozpoczną trzy drużyny Lechii. Najstarszy zespół zagra na boisku przy ul. Marynarki Polskiej 177 z GKS-em Kowale. Będzie to spotkanie 6. kolejki RWS Investment Group IV Ligi. W tym samym czasie na boisku przy gdańskim AWFiS zagrają Lechiści z drużyn U-15. Rywalem piłkarzy z rocznika 2005 będzie Lotos Gdańsk. Trzecim meczem z udziałem zespołu Lechii, który rozpocznie się o godzinie 11, będzie pojedynek w Rusocinie. Trampkarze C2 zmierzą się tam z drużyną GTS Pruszcz Gdański. W południe na boisku przy ul. Jana z Kolna w Sopocie odbędzie się pierwsze spotkanie, w którym zespół Lechii będzie w roli gospodarza. W ramach rozgrywek Centranej Ligi Juniorów Młodszych Biało-Zieloni podejmować będą Wartę Poznań. Ostatnim sobotnim meczem Lechii będzie pojedynek z Sopocką AP, który rozpocznie się o godzinie 15. Przy ulicy Traugutta 29 rywalizować będą ze sobą Młodzicy D1. 

 

NIEDZIELA

 

O godzinie 11 rozpocznie się pierwszy niedzielny mecz Biało-Zielonych. Na boisku przy Traugutta 29 zagrają trampkarze C1, którzy w ramach II Ligi Wojewódzkiej będą podejmować GTS Pruszcz Gdański. Dwie godziny później Juniorzy Starsi Lechii Gdańsk zagrają z Lechem Poznań. Będzie to mecz 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Spotkanie odbędzie się w Gdańsku na boisku bocznym przy ulicy Traugutta 29. O tej samej porze na boisku ze sztuczną nawierzchnią zagrają trampkarze C2. Rywalem Biało-Zielonych będzie zespół Gdyńska AP Dąbrowa. Przy Olimpijskiej w Gdyni o godzinie 13 rozpocznie się spotkanie II Ligi Młodzika D2, w którym Lechiści zmierzą się z zespołem Bałtyk Gdynia. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się