• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Zapowiedź weekendu Akademii Lechii - 21/22.09.

2019-09-19 13:00:00
W najbliższy weekend młodzi Lechiści zagrają 11 spotkań ligowych. Mecz domowy rozegrają m. in. juniorzy młodsi, który w ramach rozgrywek grupy B Centralnej Ligi Juniorów Młodszych zmierzą się z Arką Gdynia.

Sobota

Już o godzinie 9 rozpocznie się pierwsze spotkanie drużyny Akademii Lechii. Na Traugutta 29 w Gdańsku zmierzą się trampkarze C2 z zespołem Jaguara Gdańsk. Dwie godziny później na tym samym boisku zagrają juniorzy młodsi B1 z Bytovią Bytów. O 12 rozpocznie się mecz w Sopocie na boisku przy ulicy Jana z Kolna 18, w którym Lechia U-17 zmierzy się z Arką Gdynia. Będzie to spotkanie 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Godzinę później na murawę wybiegną obie drużyny trampkarzy C1. Pierwszy zespół zagra na wyjeździe w Stężycy, gdzie rywalem będzie miejscowa Radunia, a druga drużyna podejmie u siebie Czarnych Pruszcz Gdański. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Traugutta 29. O godzinie 16 w ramach RWS Investment Group IV Ligi druga drużyna Lechii zmierzy się w Dzierzgoniu z Powiślem. O tej samej porze trampkarze Lechii rozpoczną w Szczecinie pojedynek Centralnej Ligi Trampkarzy U-15 z FASE. Ostatnią drużyną Akademii Lechii, która wybiegnie na murawę w sobotnie popołudnie jest drugi zespół trampkarzy C2, którzy na boisku przy Traugutta 29 podejmą Portowiec Gdańsk. 

 

Niedziela

O godzinie 11 w Chojnicach mecz ligowy rozpocznie żeńska drużyna Akademii Lechii. Rywalem zespołu kobiet będzie Chojniczanka Chojnice. Dwie godziny później na boisku pojawią się juniorzy starsi, którzy rozegrają młodzieżowe Derby Trójmiasta. Na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni Lechia U-18 zmierzy się z Arką Gdynia. Transmisja z tego spotkania pojawi się na kanale YouTube portalu Łączy nas piłka. Weekend Akademii Lechii zakończy drużyna Młodzików D2. Na boisku przy Traugutta 29 młodzi Lechiści zagrają z zespołem Pokolenia Lechii Gdańsk. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się