• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.11.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  10.11.2018, 18:00

Zapraszamy na mecz Lechia - Korona. Atrakcje czekają!

2017-10-30 13:15:00
Mecz Lechii Gdańsk z Koroną Kielce to najlepsza możliwość spędzenia poniedziałkowego popołudnia. Zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk i zachęcamy do skorzystania z przygotowanych atrakcji.

Tradycyjnie, jak przed każdym meczem Lechii w Gdańsku zapraszamy do odwiedzin w FanStore Lechia New Balance. Możecie tam zaopatrzyć się w gadżety i pamiątki Biało-Zielonych, a także w wysokiej jakości odzież i obuwie marki New Balance dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W naszej ofercie znajdują się produkty i akcesoria New Balance ze specjalnej linii dedykowanej Lechii Gdańsk. Przypominamy również, że poniedziałek 30 października to ostatnia szansa na dokonanie zakupów w FanStore Lechia New Balance przed przebudową sklepu. W związku z nią FanStore będzie zamknięty od 31 października do 13 listopada.

 

Oprócz zakupów zapraszamy również do FanStore na spotkanie z jednym z piłkarzy Lechii Gdańsk, z którym będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie i wziąć autograf.

 

Z piłkarzem Lechii spotkacie się także na trybunie niebieskiej, gdzie będziecie mieli możliwość przyozdobienia swojej twarzy w Bialo-Zielone barwy.

 

Jeśli zgłodniejecie, to przed Stadionem Energa Gdańsk czekać będą na Was foodtrucki. Nie zapominajcie również o promocji w Domino’s Pizza. Na hasło LECHIA dwie pizze otrzymacie w cenie jednej (oferta obowiązuje w gdańskich restauracjach Domino’s Pizza i przy zamówieniach telefonicznych na terenie Gdańska). Po zakończonym spotkaniu pełnoletnich kibiców zapraszamy na piwo. Tyskie za każdą strzeloną przez Lechię bramkę w spotkaniu z Koroną stawia 100 darmowych piw!

 

Specjalną ofertę przejazdu na mecz i/lub powrotu po spotkaniu ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowało dla kibiców Lechii Gdańsk mytaxi. W dniu meczu, czyli 30 października, jadąc na mecz lub z niego wracając zapłacicie 50% mniej (dot. kursów z opcją "Płać przez Aplikację"). Szczegóły na stronie: pl.mytaxi.com/lechia

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się