• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Zapraszamy na Puchar Gdańskich Lwów!

2019-09-16 15:57:00
29 września odbędzie się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego Puchar Gdańskich Lwów, organizowanego przez Lechię Gdańsk i Olimpijski Football Club.

Puchar Gdańskich Lwów to nowa inicjatywa dla kibiców, partnerów i przyjaciół Lechii Gdańsk, a jednocześnie wstęp do Ligi Gdańskich Lwów, która ruszy na przełomie października i listopada. Zawody odbędą się na hali przy ul. Meissnera 5.

 

Turniej Puchar Gdańskich Lwów jest darmowy. Grają w nim drużyny sześcioosobowe (pięciu w polu + bramkarz). Maksymalnie można zgłosić 15 zawodników. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 508 140 898 lub mailowo m.maslowski@olimpijskifc.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

 

Dla najlepszych drużyn przewidzieliśmy szereg atrakcyjnych nagród. Atrakcją będzie również możliwość rywalizacji z drużyną złożoną z trenerów Akademii Lechii Gdańsk.

 

Więcej informacji o Lidze Gdańskich Lwów wkrótce. Udział w lidze będzie płatny, środki będą przekazane na działanie Akademii Lechii Gdańsk, a głównym celem będzie promowanie sportowego trybu życia i integracja środowiska piłkarskiego w Gdańsku.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się