• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.09.2019, 17:30
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    28.09.2019, 17:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    05.10.2019, 20:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    19.10.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    26.10.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    02.11.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.11.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.11.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    30.11.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.12.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    14.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.12.2019, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    08.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    15.02.2020, 18:00
    KUP BILET!
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS

    22.02.2020, 18:00

Złote Lwy Gdańskie 2019: Terminarz drugiego dnia turnieju

2019-06-15 17:28:00
Drugiego dnia Turnieju Złote Lwy Gdańskie 2019 drużyny będą rywalizować o miejsca w turnieju. Najlepsze zespoły z dnia pierwszego powalczą o miejsca 1-4, a pozostałe o 5-8 i 9-12. Wszystkie spotkania odbędą się na boiskach przy ulicy Traugutta 29, a wstęp na trybuny jest darmowy.

Emocje związane z etapem finałowym Turnieju Złote Lwy Gdańskie 2019 rozpoczną się w niedzielę o 9.30. Biało-Zieloni na murawie pojawią się o 10.40, a w meczu o finał Turnieju zmierzą się z Valerengą Fotball. 

 

Terminarz:

Boisko nr 1:

1: Jagiellonia Białystok - AP21 Kraków (godz. 9.30)

3: Jaguar Gdańsk - Wisła Płock (godz. 10.05)

5: Lechia Gdańsk - Valerenga Fotball (godz. 10.40)

 

o 9 miejsce: zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2 (godz. 11.25)

o 5 miejsce: zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4 (godz. 12.10)

o 3 miejsce: przegrany meczu nr 5 - przegrany meczu nr 6 (godz. 12.45)

Finał: zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6 (godz. 13.20)

 

Boisko nr 2:

2: Górnik Zabrze - Arka Gdynia SI (godz. 9.30)

4: CWZS Bydgoszcz - AS Pomorze (godz. 10.05)

6: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (godz. 10.40)

 

o 11 miejsce: przegrany meczu nr 1 - przegrany meczu nr 2 (godz. 11.25)

o 7 miejsce: przegrany meczu nr 3 - przegrany meczu nr 4 (godz. 12.10)

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się