Zmiany w sztabie trenerskim i medycznym Lechii Gdańsk

2020-07-31 16:30:00
Zmiany przed sezonem 2020/2021 w Lechii Gdańsk dotyczyć będą nie tylko zawodników, ale również sztabu szkoleniowego i medycznego.

Pierwszą drużynę niezmiennie prowadzić będzie Piotr Stokowiec, którego wspierać będą Łukasz Smolarow i Jarosław Bieniuk pełniący funkcję drugiego trenera.  Jarosław Bako i Zbigniew Oszmana będą dalej pełnić role odpowiednio trenera bramkarzy oraz analityka. Za przygotowanie fizyczne zespołu będzie odpowiedzialny duet Damian Korba oraz Mariusz Szymkiewicz.

 

Maciej Kalkowski otrzymał propozycję koordynacji pracy oraz odpowiedzialności za scouting i transfery w kategoriach wiekowych od U16 do U-23 Lechii Gdańsk. Dotychczasowy asystent Piotra Stokowca, poprosił zarząd Lechii o kilka dni do namysłu.

 

Zmiany dotyczą również sztabu medycznego – Dominik Szreder i Jakub Dominiak odchodzą z klubu, a szanse wykazania się już podczas obozu przygotowawczego otrzyma Filip Wieczorkiewicz, fizjoterapeuta współpracujący dotychczas z Akademią Lechii Gdańsk. Dominikowi Szrederowi i Jakubowi Dominiakowi życzmy dalszych sukcesów i dziękujemy za zaangażowanie na rzecz Lechii.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się