• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.07.2020, 20:00

Zostań Partnerem Programu Cashback Lechii Gdańsk!

2019-11-26 11:25:00
We współpracy z naszym sponsorem Cashback World przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich kibiców, którzy prowadzą działalność gospodarczą i są zainteresowani dołączeniem do grona Partnerów Handlowych Lechii Gdańsk.

Chcesz pozyskać nowych jak i stałych Klientów (także wśród kibiców Lechii), zwiększyć swoje obroty, a dodatkowo wspierać młode talenty Lechii Gdańsk? – sprawdź promocyjną ofertę, która obowiązuje tylko do 30 listopada 2019 roku.

 

Czym jest Program Cashback Lechii Gdańsk?

 

 

 

Jest to dedykowany Kibicom Lechii Gdańsk program lojalnościowy oparty na zwrocie pieniędzy, którego operatorem jest Cashback World. Wszyscy Kibice posiadający Kartę Kibica z funkcją Cashback mogą dokonywać codziennych zakupów u Partnerów Cashback World, każdorazowo otrzymując przy tym do 5% Cashback (zwrotu pieniędzy) oraz Shopping Points na dodatkowe oferty specjalne. Ponadto do 1% wartości zakupu wspierasz młodych graczy Lechii Gdańsk. Więcej informacji o Programie Cashback Lechii Gdańsk znajdziesz na stronie cashback.lechia.pl

 

Co jako przedsiębiorca zyskuję za pozostanie Partnerem Handlowym Cashback World?

 

 

 

Masz dostęp do nowych klientów, którymi są zarówno kibice Lechii Gdańsk, jak i pozostałe 14 milionów uczestników Cashback World. Informacje o Twojej firmie są widoczne na stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej.

 

Ponadto otrzymujesz oprogramowanie, którym rejestrujesz transakcje uczestników Programu dokonywane w Twoim sklepie, a także masz możliwość rejestracji do Programu swoich obecnych klientów i wręczenia im w pełni spersonalizowanej karty lojalnościowej z logo swojej firmy. Dzięki temu możesz mieć więcej klientów i łatwiej zdobywać ich lojalność.

 

Oprogramowanie umożliwia Ci także analizę swoich obrotów, porównanie ich z konkurencją z tej samej branży, kontakt ze swoimi klientami (system CRM), tworzenie dla nich ofert specjalnych, wysyłkę newsletterów oraz znacznie więcej. Szczegółowe informacje na temat naszej standardowej oferty znajdziesz tutaj >.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się