Zrób swojej ukochanej prezent z okazji Dnia Kobiet i złóż życzenia na telebimie

2019-03-08 09:00:00
Pokaż się na stadionie! Prześlij nam życzenia lub pozdrowienia, a my wyświetlimy je podczas meczu Lechii Gdańsk z Wisłą Płock na Stadionie Energa Gdańsk. Przygotowaliśmy specjalną ofertę na Dzień Kobiet.

Akcja "Pokaż się na stadionie" to wyjątkowa okazja, by złożyć życzenia urodzinowe, pozdrowić najbliższych i sprawić komuś niesamowitą niespodziankę podczas meczów Lechii na Stadionie Energa Gdańsk. Ale to nie wszystko! Do życzeń lub pozdrowień możecie dołączyć zdjęcie, wzbogacając swój komunikat.

 

Wyświetlenie życzeń na meczu z Wisłą Płock w specjalnej cenie, 50% taniej - tylko 100 złJak je zamówić? Wystarczy wysłać maila na adres telebim@lechia.pl, który zawierać musi imię i nazwisko, numer telefonu oraz datę meczu. Na zgłoszenia czekamy do trzech dni przed danym meczem.

 

Spraw niespodziankę najbliższym i Pokaż się na stadionie! Pamiętajcie, na każdym meczu wyświetlamy tylko pięć życzeń lub pozdrowień, więc warto się pospieszyć z decyzją! Możliwość wyświetlenia na telebimie możecie zakupić na Sklep.Lechia.pl. Ważne! Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

 

*  W przypadku  większej ilości zgłoszeń niż możliwa do wyświetlenia podczas jednego meczu, pozostałe życzenia zostaną wyświetlone na kolejnym spotkaniu domowym z Piastem Gliwice. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się