• NÄCHSTES SPIEL
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    22.12.2018, 18:00

Spielplan

1. Kolejka

Górnik Zabrze Korona Kielce 22.07.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 20.07.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 21.07.2018, godz 20:30:00 1:3 (1:2)
Miedź Legnica Pogoń Szczecin 20.07.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 21.07.2018, godz 18:00:00 0:0
Wisła Płock Lech Poznań 22.07.2018, godz 18:00:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Cracovia 21.07.2018, godz 15:30:00 3:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Piast Gliwice 23.07.2018, godz 18:00:00 1:2 (1:0)

2. Kolejka

Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 27.07.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 27.07.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 28.07.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Legia Warszawa 28.07.2018, godz 20:30:00 1:2 (1:0)
Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec 28.07.2018, godz 18:00:00 2:1 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 29.07.2018, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Wisła Płock 29.07.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 30.07.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:2)

3. Kolejka

Wisła Płock Korona Kielce 03.08.2018, godz 18:00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Szczecin 03.08.2018, godz 20:30:00 3:0 (1:0)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 04.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 04.08.2018, godz 20:30:00 0:0
Śląsk Wrocław Lech Poznań 05.08.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 05.08.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 05.08.2018, godz 18:00:00 1:3 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 06.08.2018, godz 18:00:00 0:0

4. Kolejka

Lechia Gdańsk Miedź Legnica 10.08.2018, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Wisła Płock 10.08.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 11.08.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Piast Gliwice Legia Warszawa 12.08.2018, godz 15:30:00 1:3 (0:1)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11.08.2018, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Lech Poznań Zagłębie Sosnowiec 12.08.2018, godz 18:00:00 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12.08.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 13.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:1)

5. Kolejka

Cracovia Zagłębie Lubin 17.08.2018, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Korona Kielce 17.08.2018, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Wisła Płock Arka Gdynia 18.08.2018, godz 18:00:00 1:3 (0:0)
Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec 19.08.2018, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 18.08.2018, godz 20:30:00 0:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 19.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19.08.2018, godz 18:00:00 2:5 (2:1)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 20.08.2018, godz 18:00:00 0:0

6. Kolejka

Piast Gliwice Cracovia 24.08.2018, godz 18:00:00 3:1 (2:0)
Korona Kielce Arka Gdynia 24.08.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 25.08.2018, godz 18:00:00 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 25.08.2018, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Legia Warszawa Wisła Płock 26.08.2018, godz 15:30:00 1:4 (0:2)
Jagiellonia Białystok Miedź Legnica 26.08.2018, godz 15:30:00 2:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 26.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 27.08.2018, godz 18:00:00 3:3 (0:2)

7. Kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 31.08.2018, godz 18:00:00 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 31.08.2018, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 01.09.2018, godz 15:30:00 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 01.09.2018, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 02.09.2018, godz 15:30:00 2:0 (1:0)
Lech Poznań Piast Gliwice 01.09.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 02.09.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 02.09.2018, godz 18:00:00 0:0

8. Kolejka

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 14.09.2018, godz 18:00:00 4:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 14.09.2018, godz 20:30:00 3:1 (1:0)
Wisła Płock Miedź Legnica 15.09.2018, godz 15:30:00 2:2 (1:2)
Piast Gliwice Arka Gdynia 15.09.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 15.09.2018, godz 20:30:00 5:2 (2:2)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 16.09.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 16.09.2018, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 17.09.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)

9. Kolejka

Pogoń Szczecin Wisła Kraków 21.09.2018, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 21.09.2018, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Cracovia Wisła Płock 22.09.2018, godz 15:30:00 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 22.09.2018, godz 18:00:00 3:3 (3:0)
Miedź Legnica Legia Warszawa 22.09.2018, godz 20:30:00 1:4 (1:1)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 23.09.2018, godz 15:30:00 4:1 (1:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 23.09.2018, godz 18:00:00 1:3 (1:0)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 24.09.2018, godz 18:00:00 3:1 (0:0)

10. Kolejka

Wisła Płock Lechia Gdańsk 28.09.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Legia Warszawa Arka Gdynia 28.09.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 29.09.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 29.09.2018, godz 15:30:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 29.09.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Miedź Legnica 30.09.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 01.10.2018, godz 18:00:00 0:4 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Cracovia 30.09.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)

11. Kolejka

Miedź Legnica Piast Gliwice 05.10.2018, godz 18:00:00 2:2 (2:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 05.10.2018, godz 20:30:00 2:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 06.10.2018, godz 15:30:00 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 06.10.2018, godz 18:00:00 4:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 06.10.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 07.10.2018, godz 15:30:00 3:1 (0:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 07.10.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Cracovia Wisła Kraków 07.10.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:2)

12. Kolejka

Piast Gliwice Lechia Gdańsk 19.10.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 19.10.2018, godz 20:30:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 20.10.2018, godz 15:30:00 3:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 20.10.2018, godz 18:00:00 1:2 (1:1)
Lech Poznań Korona Kielce 20.10.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Wisła Płock 21.10.2018, godz 15:30:00 3:3 (1:2)
Legia Warszawa Wisła Kraków 21.10.2018, godz 18:00:00 3:3 (2:1)
Cracovia Górnik Zabrze 22.10.2018, godz 18:00:00 2:0 (0:0)

13. Kolejka

Miedź Legnica Śląsk Wrocław 26.10.2018, godz 18:00:00 0:5 (0:4)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 26.10.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Piast Gliwice 27.10.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 27.10.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 27.10.2018, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Korona Kielce Cracovia 28.10.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 28.10.2018, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Zagłębie Sosnowiec 29.10.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:0)

14. Kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 02.11.2018, godz 18:00:00 2:3 (2:1)
Piast Gliwice Wisła Kraków 02.11.2018, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Cracovia Miedź Legnica 03.11.2018, godz 15:30:00 0:0
Śląsk Wrocław Wisła Płock 03.11.2018, godz 18:00:00 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 03.11.2018, godz 20:30:00 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 04.11.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 04.11.2018, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Jagiellonia Białystok 05.11.2018, godz 18:00:00 1:4 (0:)

15. Kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 09.11.2018, godz 18:00:00 2:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09.11.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 10.11.2018, godz 15:30:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 10.11.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 10.11.2018, godz 20:30:00 3:2 (2:0)
Korona Kielce Piast Gliwice 11.11.2018, godz 15:30:00 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 11.11.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:2)
Miedź Legnica Arka Gdynia 11.11.2018, godz 15:30:00 0:4 (0:3)

16. Kolejka

Piast Gliwice Zagłębie Sosnowiec 23.11.2018, godz 18:00:00 0:0
Korona Kielce Górnik Zabrze 24.11.2018, godz 15:30:00 4:2 (4:1)
Lech Poznań Wisła Płock 24.11.2018, godz 18:00:00 2:1 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 24.11.2018, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 25.11.2018, godz 13:00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 25.11.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 25.11.2018, godz 18:00:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 26.11.2018, godz 18:00:00 4:1 (2:1)

17. Kolejka

Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 30.11.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 30.11.2018, godz 20:30:00 3:1 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 01.12.2018, godz 15:30:00 0:4 (0:1)
Miedź Legnica Wisła Kraków 01.12.2018, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 01.12.2018, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Lubin 02.12.2018, godz 15:30:00 1:2 (1:2)
Cracovia Lech Poznań 02.12.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 03.12.2018, godz 18:00:00 3:0 (2:0)

18. Kolejka

Zagłębie Lubin Piast Gliwice 07.12.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 07.12.2018, godz 20:30:00 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec 08.12.2018, godz 15:30:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Wisła Płock 08.12.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08.12.2018, godz 20:30:00 2:2 (2:0)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 09.12.2018, godz 15:30:00 1:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 09.12.2018, godz 18:00:00 0:0
Arka Gdynia Cracovia 10.12.2018, godz 18:00:00

19. Kolejka

Wisła Płock Wisła Kraków 14.12.2018, godz 18:00:00
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 14.12.2018, godz 20:30:00
Cracovia Pogoń Szczecin 15.12.2018, godz 15:30:00
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15.12.2018, godz 18:00:00
Legia Warszawa Piast Gliwice 15.12.2018, godz 20:30:00
Śląsk Wrocław Korona Kielce 16.12.2018, godz 15:30:00
Zagłębie Sosnowiec Lech Poznań 16.12.2018, godz 18:00:00
Miedź Legnica Lechia Gdańsk 17.12.2018, godz 18:00:00

20. Kolejka

Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 20.12.2018, godz 18:00:00
Zagłębie Sosnowiec Legia Warszawa 20.12.2018, godz 20:30:00
Arka Gdynia Wisła Płock 21.12.2018, godz 18:00:00
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 21.12.2018, godz 18:00:00
Wisła Kraków Lech Poznań 21.12.2018, godz 20:30:00
Korona Kielce Miedź Legnica 22.12.2018, godz 15:30:00
Zagłębie Lubin Cracovia 22.12.2018, godz 18:00:00
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 22.12.2018, godz 18:00:00
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się