• NÄCHSTES SPIEL
    VS
    21.12.2019, 15:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    08.02.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    15.02.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    22.02.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    29.02.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    04.03.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    04.03.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    07.03.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    14.03.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    21.03.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • NÄCHSTES SPIEL
    VS
    11.04.2020, 18:00

Spielplan

1. Kolejka

Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 19.07.2019, godz 18:00:00 0:3 (0:2)
ŁKS Łódź Lechia Gdańsk 19.07.2019, godz 20:30:00 0:0
Raków Częstochowa Korona Kielce 20.07.2019, godz 15:00:00 0:1 (0:0)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 20.07.2019, godz 17:30:00 0:1 (0:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 20.07.2019, godz 20:00:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 21.07.2019, godz 15:00:00 1:1 (1:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 21.07.2019, godz 17:30:00 1:2 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 22.07.2019, godz 18:00:00 1:1 (0:0)

2. Kolejka

Lech Poznań Wisła Płock 26.07.2019, godz 20:30:00 4:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 27.07.2019, godz 17:30:00 2:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 27.07.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa 27.07.2019, godz 20:00:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28.07.2019, godz 15:00:00 1:2 (1:1)
Cracovia ŁKS Łódź 28.07.2019, godz 17:30:00 1:2 (0:1)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 28.07.2019, godz 17:30:00 0:0
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 29.07.2019, godz 18:00:00 2:0 (0:0)

3. Kolejka

Arka Gdynia Korona Kielce 02.08.2019, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 02.08.2019, godz 20:30:00 2:2 (0:1)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 03.08.2019, godz 17:30:00 0:0
ŁKS Łódź Lech Poznań 03.08.2019, godz 20:00:00 1:2 (1:2)
Wisła Płock Lechia Gdańsk 04.08.2019, godz 15:00:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 04.08.2019, godz 17:30:00 0:0
Raków Częstochowa Cracovia 04.08.2019, godz 17:30:00 1:3 (1:2)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 05.08.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)

4. Kolejka

Górnik Zabrze Raków Częstochowa 09.08.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 09.08.2019, godz 20:30:00 1:3 (1:3)
Pogoń Szczecin Wisła Kraków 10.08.2019, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 10.08.2019, godz 17:30:00 2:0 (1:0)
ŁKS Łódź Piast Gliwice 10.08.2019, godz 20:00:00 0:1 (0:0)
Cracovia Korona Kielce 11.08.2019, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 12.08.2019, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Legia Warszawa 16.09.2019, godz 17:30:00 1:0 (1:0)

5. Kolejka

Wisła Kraków ŁKS Łódź 16.08.2019, godz 20:30:00 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Cracovia 17.08.2019, godz 15:00:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 17.08.2019, godz 17:30:00 0:0
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 17.08.2019, godz 20:30:00 3:1 (2:0)
Piast Gliwice Wisła Płock 18.08.2019, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 18.08.2019, godz 17:30:00 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Lechia Gdańsk 18.08.2019, godz 17:30:00 2:1 (1:0)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 19.08.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:1)

6. Kolejka

Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 23.08.2019, godz 20:30:00 3:2 (2:1)
Cracovia Arka Gdynia 24.08.2019, godz 15:00:00 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 24.08.2019, godz 17:30:00 1:1 (0:1)
Raków Częstochowa Lech Poznań 24.08.2019, godz 20:00:00 2:3 (0:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 25.08.2019, godz 15:00:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Lubin Piast Gliwice 25.08.2019, godz 17:30:00 0:3 (0:1)
ŁKS Łódź Legia Warszawa 25.08.2019, godz 17:30:00 2:3 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 26.08.2019, godz 18:00:00 1:2 (1:1)

7. Kolejka

Arka Gdynia Górnik Zabrze 30.08.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 30.08.2019, godz 20:30:00 0:2 (0:1)
Wisła Płock ŁKS Łódź 31.08.2019, godz 15:00:00 2:1 (1:1)
Piast Gliwice Lechia Gdańsk 31.08.2019, godz 17:30:00 1:2 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 31.08.2019, godz 20:00:00 4:2 (2:2)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 01.09.2019, godz 15:00:00 1:1 (1:1)
Lech Poznań Cracovia 01.09.2019, godz 17:30:00 1:2 (0:1)
Legia Warszawa Raków Częstochowa 01.09.2019, godz 20:00:00 3:1 (2:0)

8. Kolejka

Zagłębie Lubin Wisła Płock 13.09.2019, godz 18:00:00 5:0 (3:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 13.09.2019, godz 20:30:00 0:0
Raków Częstochowa Arka Gdynia 14.09.2019, godz 15:30:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 14.09.2019, godz 17:30:00 2:1 (2:1)
Korona Kielce Wisła Kraków 14.09.2019, godz 20:00:00 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin ŁKS Łódź 15.09.2019, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 15.09.2019, godz 17:30:00 0:0
Cracovia Piast Gliwice 16.09.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)

9. Kolejka

Piast Gliwice Raków Częstochowa 20.09.2019, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 20.09.2019, godz 20:30:00 1:1 (1:1)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 21.09.2019, godz 15:30:00 1:4 (0:2)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 21.09.2019, godz 17:30:00 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 21.09.2019, godz 20:00:00 4:4 (2:2)
Wisła Płock Wisła Kraków 22.09.2019, godz 12:30:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 22.09.2019, godz 15:00:00 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 22.09.2019, godz 17:00:00 1:2 (0:1)

10. Kolejka

Korona Kielce Śląsk Wrocław 27.09.2019, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Wisła Płock 28.09.2019, godz 15:00:00 1:2 (1:0)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 28.09.2019, godz 17:30:00 1:2 (1:1)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 28.09.2019, godz 18:00:00 2:3 (1:0)
Górnik Zabrze Lech Poznań 28.09.2019, godz 20:00:00 1:3 (1:2)
Arka Gdynia Piast Gliwice 29.09.2019, godz 12:30:00 0:0
Wisła Kraków Cracovia 29.09.2019, godz 20:30:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin ŁKS Łódź 30.09.2019, godz 18:00:00 3:1 (2:0)

11. Kolejka

Wisła Płock Arka Gdynia 04.10.2019, godz 18:00:00 4:1 (2:0)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 04.10.2019, godz 20:30:00 1:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Raków Częstochowa 05.10.2019, godz 15:00:00 1:2 (1:2)
Lech Poznań Wisła Kraków 05.10.2019, godz 17:30:00 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 05.10.2019, godz 20:00:00 1:2 (0:1)
ŁKS Łódź Korona Kielce 06.10.2019, godz 12:30:00 4:1 (2:1)
Cracovia Górnik Zabrze 06.10.2019, godz 15:00:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Legia Warszawa 06.10.2019, godz 17:30:00 2:0 (0:0)

12. Kolejka

Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 18.10.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Wisła Kraków Piast Gliwice 18.10.2019, godz 18:00:00 1:2 (0:1)
Korona Kielce Wisła Płock 19.10.2019, godz 15:00:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Lech Poznań 19.10.2019, godz 17:30:00 2:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 19.10.2019, godz 20:00:00 3:2 (1:1)
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 20.10.2019, godz 15:00:00 2:2 (0:0)
Górnik Zabrze ŁKS Łódź 20.10.2019, godz 17:30:00 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 21.10.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)

13. Kolejka

Cracovia Pogoń Szczecin 25.10.2019, godz 18:00:00 2:0 (0:0)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 25.10.2019, godz 20:30:00 1:2 (0:1)
Piast Gliwice Korona Kielce 26.10.2019, godz 17:30:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Raków Częstochowa 26.10.2019, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 26.10.2019, godz 20:00:00 1:1 (0:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 27.10.2019, godz 12:30:00 3:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 27.10.2019, godz 15:00:00 2:1 (1:0)
Legia Warszawa Wisła Kraków 27.10.2019, godz 17:30:00 7:0 (3:0)

14. Kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin 02.11.2019, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Cracovia Lechia Gdańsk 02.11.2019, godz 17:30:00 1:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 02.11.2019, godz 20:00:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź 03.11.2019, godz 12:30:00 2:0 (0:0)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 03.11.2019, godz 15:00:00 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Legia Warszawa 03.11.2019, godz 17:30:00 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 04.11.2019, godz 18:00:00 3:1 (2:0)
Raków Częstochowa Wisła Kraków 04.11.2019, godz 20:30:00 1:0 (0:0)

15. Kolejka

ŁKS Łódź Śląsk Wrocław 08.11.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 08.11.2019, godz 20:30:00 3:1 (2:0)
Wisła Płock Cracovia 09.11.2019, godz 15:00:00 0:0
Legia Warszawa Górnik Zabrze 09.11.2019, godz 17:30:00 5:1 (1:0)
Wisła Kraków Arka Gdynia 09.11.2019, godz 20:00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 10.11.2019, godz 12:30:00 2:2 (2:1)
Lech Poznań Korona Kielce 10.11.2019, godz 15:00:00 0:0
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 10.11.2019, godz 17:30:00 0:1 (0:1)

16. Kolejka

Górnik Zabrze Wisła Płock 22.11.2019, godz 18:00:00 2:2 (1:2)
Lech Poznań Piast Gliwice 22.11.2019, godz 20:30:00 3:0 (1:0)
Korona Kielce Raków Częstochowa 23.11.2019, godz 15:00:00 3:0 (2:0)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 23.11.2019, godz 17:30:00 3:1 (1:0)
Lechia Gdańsk ŁKS Łódź 23.11.2019, godz 20:00:00 3:1 (2:1)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 24.11.2019, godz 15:00:00 2:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 24.11.2019, godz 17:30:00 2:1 (1:1)
Cracovia Zagłębie Lubin 25.11.2019, godz 18:00:00 2:0 (0:0)

17. Kolejka

Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 29.11.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wisła Płock Lech Poznań 29.11.2019, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 30.11.2019, godz 15:00:00 1:1 (1:0)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 30.11.2019, godz 17:30:00 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 30.11.2019, godz 20:00:00 2:0 (2:0)
Raków Częstochowa Jagiellonia Białystok 01.12.2019, godz 12:30:00 2:1 (0:1)
ŁKS Łódź Cracovia 01.12.2019, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 01.12.2019, godz 17:30:00 0:1 (0:1)

18. Kolejka

Korona Kielce Arka Gdynia 06.12.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 06.12.2019, godz 20:30:00 4:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 07.12.2019, godz 15:00:00 0:1 (0:1)
Lech Poznań ŁKS Łódź 07.12.2019, godz 17:30:00 2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 07.12.2019, godz 20:00:00 2:0 (1:0)
Cracovia Raków Częstochowa 08.12.2019, godz 12:30:00 3:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 08.12.2019, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 08.12.2019, godz 17:30:00 0:3 (0:1)

19. Kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Lubin 13.12.2019, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 13.12.2019, godz 20:30:00 1:0 (1:0)
Raków Częstochowa Górnik Zabrze 14.12.2019, godz 15:00:00 2:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Lech Poznań 14.12.2019, godz 17:30:00 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Wisła Płock 14.12.2019, godz 20:00:00 3:1 (2:1)
Piast Gliwice ŁKS Łódź 15.12.2019, godz 12:30:00 2:1 (0:1)
Korona Kielce Cracovia 15.12.2019, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 15.12.2019, godz 17:30:00 3:0 (1:0)

20. Kolejka

ŁKS Łódź Wisła Kraków 19.12.2019, godz 18:00:00
Lech Poznań Arka Gdynia 19.12.2019, godz 20:30:00
Cracovia Śląsk Wrocław 20.12.2019, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Korona Kielce 20.12.2019, godz 18:00:00
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 20.12.2019, godz 20:30:00
Lechia Gdańsk Raków Częstochowa 21.12.2019, godz 15:00:00
Wisła Płock Piast Gliwice 21.12.2019, godz 17:30:00
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 21.12.2019, godz 20:00:00

21. Kolejka

Arka Gdynia Cracovia 08.02.2020, godz 18:00:00
Korona Kielce Górnik Zabrze 08.02.2020, godz 18:00:00
Lech Poznań Raków Częstochowa 08.02.2020, godz 18:00:00
Legia Warszawa ŁKS Łódź 08.02.2020, godz 18:00:00
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 08.02.2020, godz 18:00:00
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08.02.2020, godz 18:00:00
Wisła Płock Pogoń Szczecin 08.02.2020, godz 18:00:00
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 08.02.2020, godz 18:00:00

22. Kolejka

Cracovia Lech Poznań 15.02.2020, godz 18:00:00
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15.02.2020, godz 18:00:00
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 15.02.2020, godz 18:00:00
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 15.02.2020, godz 18:00:00
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 15.02.2020, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 15.02.2020, godz 18:00:00
Raków Częstochowa Legia Warszawa 15.02.2020, godz 18:00:00
ŁKS Łódź Wisła Płock 15.02.2020, godz 18:00:00

23. Kolejka

Arka Gdynia Raków Częstochowa 22.02.2020, godz 18:00:00
Lech Poznań Lechia Gdańsk 22.02.2020, godz 18:00:00
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 22.02.2020, godz 18:00:00
Piast Gliwice Cracovia 22.02.2020, godz 18:00:00
Wisła Kraków Korona Kielce 22.02.2020, godz 18:00:00
Wisła Płock Zagłębie Lubin 22.02.2020, godz 18:00:00
ŁKS Łódź Pogoń Szczecin 22.02.2020, godz 18:00:00
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 22.02.2020, godz 18:00:00

24. Kolejka

Arka Gdynia ŁKS Łódź 29.02.2020, godz 18:00:00
Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 29.02.2020, godz 18:00:00
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 29.02.2020, godz 18:00:00
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 29.02.2020, godz 18:00:00
Korona Kielce Lechia Gdańsk 29.02.2020, godz 18:00:00
Legia Warszawa Cracovia 29.02.2020, godz 18:00:00
Raków Częstochowa Piast Gliwice 29.02.2020, godz 18:00:00
Wisła Kraków Wisła Płock 29.02.2020, godz 18:00:00

25. Kolejka

Cracovia Wisła Kraków 04.03.2020, godz 18:00:00
Lech Poznań Górnik Zabrze 04.03.2020, godz 18:00:00
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 04.03.2020, godz 18:00:00
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 04.03.2020, godz 18:00:00
Piast Gliwice Arka Gdynia 04.03.2020, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 04.03.2020, godz 18:00:00
Wisła Płock Raków Częstochowa 04.03.2020, godz 18:00:00
ŁKS Łódź Zagłębie Lubin 04.03.2020, godz 18:00:00
Śląsk Wrocław Korona Kielce 04.03.2020, godz 18:00:00

26. Kolejka

Arka Gdynia Wisła Płock 07.03.2020, godz 18:00:00
Górnik Zabrze Cracovia 07.03.2020, godz 18:00:00
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 07.03.2020, godz 18:00:00
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 07.03.2020, godz 18:00:00
Korona Kielce ŁKS Łódź 07.03.2020, godz 18:00:00
Legia Warszawa Piast Gliwice 07.03.2020, godz 18:00:00
Raków Częstochowa Pogoń Szczecin 07.03.2020, godz 18:00:00
Wisła Kraków Lech Poznań 07.03.2020, godz 18:00:00

27. Kolejka

Cracovia Jagiellonia Białystok 14.03.2020, godz 18:00:00
Lech Poznań Legia Warszawa 14.03.2020, godz 18:00:00
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 14.03.2020, godz 18:00:00
Piast Gliwice Wisła Kraków 14.03.2020, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 14.03.2020, godz 18:00:00
Wisła Płock Korona Kielce 14.03.2020, godz 18:00:00
ŁKS Łódź Górnik Zabrze 14.03.2020, godz 18:00:00
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 14.03.2020, godz 18:00:00

28. Kolejka

Arka Gdynia Śląsk Wrocław 21.03.2020, godz 18:00:00
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 21.03.2020, godz 18:00:00
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 21.03.2020, godz 18:00:00
Zagłębie Lubin Lech Poznań 21.03.2020, godz 18:00:00
Korona Kielce Piast Gliwice 21.03.2020, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Cracovia 21.03.2020, godz 18:00:00
Raków Częstochowa ŁKS Łódź 21.03.2020, godz 18:00:00
Wisła Kraków Legia Warszawa 21.03.2020, godz 18:00:00

29. Kolejka

Zagłębie Lubin Korona Kielce 04.04.2020, godz 18:00:00
Lech Poznań Pogoń Szczecin 04.04.2020, godz 18:00:00
Lechia Gdańsk Cracovia 04.04.2020, godz 18:00:00
Legia Warszawa Arka Gdynia 04.04.2020, godz 18:00:00
Piast Gliwice Górnik Zabrze 04.04.2020, godz 18:00:00
Wisła Kraków Raków Częstochowa 04.04.2020, godz 18:00:00
Wisła Płock Śląsk Wrocław 04.04.2020, godz 18:00:00
ŁKS Łódź Jagiellonia Białystok 04.04.2020, godz 18:00:00

30. Kwietnia

Arka Gdynia Wisła Kraków 11.04.2020, godz 18:00:00
Cracovia Wisła Płock 11.04.2020, godz 18:00:00
Górnik Zabrze Legia Warszawa 11.04.2020, godz 18:00:00
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 11.04.2020, godz 18:00:00
Korona Kielce Lech Poznań 11.04.2020, godz 18:00:00
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 11.04.2020, godz 18:00:00
Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 11.04.2020, godz 18:00:00
Śląsk Wrocław ŁKS Łódź 11.04.2020, godz 18:00:00
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się