Schedule

1. Kolejka

Miedź Legnica Pogoń Szczecin 20.07.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk 20.07.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Cracovia 21.07.2018, godz 15:30:00 3:1 (1:1)
Wisła Kraków Arka Gdynia 21.07.2018, godz 18:00:00 0:0
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 21.07.2018, godz 20:30:00 1:3 (1:2)
Górnik Zabrze Korona Kielce 22.07.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Wisła Płock Lech Poznań 22.07.2018, godz 18:00:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Piast Gliwice 23.07.2018, godz 18:00:00 1:2 (1:0)

2. Kolejka

Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 27.07.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 27.07.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Jagiellonia Białystok 28.07.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Zagłębie Sosnowiec 28.07.2018, godz 18:00:00 2:1 (0:0)
Korona Kielce Legia Warszawa 28.07.2018, godz 20:30:00 1:2 (1:0)
Górnik Zabrze Wisła Płock 29.07.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Cracovia 29.07.2018, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 30.07.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:2)

3. Kolejka

Wisła Płock Korona Kielce 03.08.2018, godz 18:00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Szczecin 03.08.2018, godz 20:30:00 3:0 (1:0)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 04.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 04.08.2018, godz 20:30:00 0:0
Śląsk Wrocław Lech Poznań 05.08.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 05.08.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 05.08.2018, godz 18:00:00 1:3 (1:0)
Cracovia Arka Gdynia 06.08.2018, godz 18:00:00 0:0

4. Kolejka

Lechia Gdańsk Miedź Legnica 10.08.2018, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Wisła Płock 10.08.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Cracovia 11.08.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Górnik Zabrze 11.08.2018, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Piast Gliwice Legia Warszawa 12.08.2018, godz 15:30:00 1:3 (0:1)
Lech Poznań Zagłębie Sosnowiec 12.08.2018, godz 18:00:00 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 12.08.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 13.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:1)

5. Kolejka

Cracovia Zagłębie Lubin 17.08.2018, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Korona Kielce 17.08.2018, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Wisła Płock Arka Gdynia 18.08.2018, godz 18:00:00 1:3 (0:0)
Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 18.08.2018, godz 20:30:00 0:2 (0:2)
Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec 19.08.2018, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Piast Gliwice 19.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Wisła Kraków 19.08.2018, godz 18:00:00 2:5 (2:1)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 20.08.2018, godz 18:00:00 0:0

6. Kolejka

Piast Gliwice Cracovia 24.08.2018, godz 18:00:00 3:1 (2:0)
Korona Kielce Arka Gdynia 24.08.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 25.08.2018, godz 18:00:00 2:3 (1:0)
Wisła Kraków Górnik Zabrze 25.08.2018, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Legia Warszawa Wisła Płock 26.08.2018, godz 15:30:00 1:4 (0:2)
Jagiellonia Białystok Miedź Legnica 26.08.2018, godz 15:30:00 2:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Lech Poznań 26.08.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 27.08.2018, godz 18:00:00 3:3 (0:2)

7. Kolejka

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 31.08.2018, godz 18:00:00 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Korona Kielce 31.08.2018, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 01.09.2018, godz 15:30:00 2:2 (1:1)
Śląsk Wrocław Wisła Kraków 01.09.2018, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Piast Gliwice 01.09.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 02.09.2018, godz 15:30:00 2:0 (1:0)
Wisła Płock Jagiellonia Białystok 02.09.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)
Cracovia Legia Warszawa 02.09.2018, godz 18:00:00 0:0

8. Kolejka

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 14.09.2018, godz 18:00:00 4:0 (2:0)
Jagiellonia Białystok Cracovia 14.09.2018, godz 20:30:00 3:1 (1:0)
Wisła Płock Miedź Legnica 15.09.2018, godz 15:30:00 2:2 (1:2)
Piast Gliwice Arka Gdynia 15.09.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Lechia Gdańsk 15.09.2018, godz 20:30:00 5:2 (2:2)
Pogoń Szczecin Korona Kielce 16.09.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Lech Poznań 16.09.2018, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 17.09.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)

9. Kolejka

Pogoń Szczecin Wisła Kraków 21.09.2018, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 21.09.2018, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Cracovia Wisła Płock 22.09.2018, godz 15:30:00 3:1 (2:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 22.09.2018, godz 18:00:00 3:3 (3:0)
Miedź Legnica Legia Warszawa 22.09.2018, godz 20:30:00 1:4 (1:1)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 23.09.2018, godz 15:30:00 4:1 (1:0)
Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok 23.09.2018, godz 18:00:00 1:3 (1:0)
Korona Kielce Zagłębie Sosnowiec 24.09.2018, godz 18:00:00 3:1 (0:0)

10. Kolejka

Wisła Płock Lechia Gdańsk 28.09.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Legia Warszawa Arka Gdynia 28.09.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:1)
Piast Gliwice Górnik Zabrze 29.09.2018, godz 15:30:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 29.09.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Wisła Kraków Korona Kielce 29.09.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Cracovia 30.09.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)
Lech Poznań Miedź Legnica 30.09.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław 01.10.2018, godz 18:00:00 0:4 (0:0)

11. Kolejka

Miedź Legnica Piast Gliwice 05.10.2018, godz 18:00:00 2:2 (2:2)
Górnik Zabrze Lech Poznań 05.10.2018, godz 20:30:00 2:2 (1:0)
Pogoń Szczecin Wisła Płock 06.10.2018, godz 15:30:00 4:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 06.10.2018, godz 18:00:00 4:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 06.10.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 07.10.2018, godz 15:30:00 3:1 (0:1)
Korona Kielce Jagiellonia Białystok 07.10.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Cracovia Wisła Kraków 07.10.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:2)

12. Kolejka

Piast Gliwice Lechia Gdańsk 19.10.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 19.10.2018, godz 20:30:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 20.10.2018, godz 15:30:00 3:1 (2:1)
Śląsk Wrocław Arka Gdynia 20.10.2018, godz 18:00:00 1:2 (1:1)
Lech Poznań Korona Kielce 20.10.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Wisła Płock 21.10.2018, godz 15:30:00 3:3 (1:2)
Legia Warszawa Wisła Kraków 21.10.2018, godz 18:00:00 3:3 (2:1)
Cracovia Górnik Zabrze 22.10.2018, godz 18:00:00 2:0 (0:0)

13. Kolejka

Miedź Legnica Śląsk Wrocław 26.10.2018, godz 18:00:00 0:5 (0:4)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 26.10.2018, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Piast Gliwice 27.10.2018, godz 15:30:00 1:1 (0:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 27.10.2018, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 27.10.2018, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Korona Kielce Cracovia 28.10.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 28.10.2018, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wisła Kraków Zagłębie Sosnowiec 29.10.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:0)

14. Kolejka

Arka Gdynia Pogoń Szczecin 02.11.2018, godz 18:00:00 2:3 (2:1)
Piast Gliwice Wisła Kraków 02.11.2018, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Cracovia Miedź Legnica 03.11.2018, godz 15:30:00 0:0
Śląsk Wrocław Wisła Płock 03.11.2018, godz 18:00:00 0:3 (0:0)
Legia Warszawa Górnik Zabrze 03.11.2018, godz 20:30:00 4:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Korona Kielce 04.11.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:0)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 04.11.2018, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Jagiellonia Białystok 05.11.2018, godz 18:00:00 1:4 (0:)

15. Kolejka

Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 09.11.2018, godz 18:00:00 2:2 (2:1)
Pogoń Szczecin Legia Warszawa 09.11.2018, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 10.11.2018, godz 15:30:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Cracovia 10.11.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Zagłębie Lubin 10.11.2018, godz 20:30:00 3:2 (2:0)
Korona Kielce Piast Gliwice 11.11.2018, godz 15:30:00 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 11.11.2018, godz 15:30:00 0:4 (0:3)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 11.11.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:2)

16. Kolejka

Piast Gliwice Zagłębie Sosnowiec 23.11.2018, godz 18:00:00 0:0
Korona Kielce Górnik Zabrze 24.11.2018, godz 15:30:00 4:2 (4:1)
Lech Poznań Wisła Płock 24.11.2018, godz 18:00:00 2:1 (2:1)
Cracovia Śląsk Wrocław 24.11.2018, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Pogoń Szczecin Miedź Legnica 25.11.2018, godz 13:00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Legia Warszawa 25.11.2018, godz 15:30:00 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 25.11.2018, godz 18:00:00 3:2 (2:1)
Arka Gdynia Wisła Kraków 26.11.2018, godz 18:00:00 4:1 (2:1)

17. Kolejka

Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 30.11.2018, godz 18:00:00 0:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok Arka Gdynia 30.11.2018, godz 20:30:00 3:1 (0:0)
Wisła Płock Górnik Zabrze 01.12.2018, godz 15:30:00 0:4 (0:1)
Miedź Legnica Wisła Kraków 01.12.2018, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Legia Warszawa Korona Kielce 01.12.2018, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Lubin 02.12.2018, godz 15:30:00 1:2 (1:2)
Cracovia Lech Poznań 02.12.2018, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 03.12.2018, godz 18:00:00 3:0 (2:0)

18. Kolejka

Zagłębie Lubin Piast Gliwice 07.12.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Lech Poznań Śląsk Wrocław 07.12.2018, godz 20:30:00 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Sosnowiec 08.12.2018, godz 15:30:00 1:0 (0:0)
Korona Kielce Wisła Płock 08.12.2018, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 08.12.2018, godz 20:30:00 2:2 (2:0)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 09.12.2018, godz 15:30:00 1:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 09.12.2018, godz 18:00:00 0:0
Arka Gdynia Cracovia 10.12.2018, godz 18:00:00 0:3 (0:2)

19. Kolejka

Wisła Płock Wisła Kraków 14.12.2018, godz 18:00:00 1:2 (0:1)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 14.12.2018, godz 20:30:00 0:4 (0:3)
Cracovia Pogoń Szczecin 15.12.2018, godz 15:30:00 2:1 (0:1)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 15.12.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Legia Warszawa Piast Gliwice 15.12.2018, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Korona Kielce 16.12.2018, godz 15:30:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Lech Poznań 16.12.2018, godz 18:00:00 0:6 (0:2)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk 17.12.2018, godz 18:00:00 0:0

20. Kolejka

Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław 20.12.2018, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Legia Warszawa 20.12.2018, godz 20:30:00 2:3 (1:0)
Arka Gdynia Wisła Płock 21.12.2018, godz 18:00:00 3:3 (0:2)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 21.12.2018, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Wisła Kraków Lech Poznań 21.12.2018, godz 20:30:00 0:1 (0:0)
Korona Kielce Miedź Legnica 22.12.2018, godz 15:30:00 0:0
Zagłębie Lubin Cracovia 22.12.2018, godz 18:00:00 1:2 (1:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 22.12.2018, godz 18:00:00 4:0 (1:0)

21. Kolejka

Miedź Legnica Jagiellonia Białystok 08.02.2019, godz 18:00:00 0:3 (0:2)
Lech Poznań Zagłębie Lubin 08.02.2019, godz 20:30:00 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Sosnowiec 09.02.2019, godz 15:30:00 2:0 (1:0)
Cracovia Piast Gliwice 09.02.2019, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin 09.02.2019, godz 20:30:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Korona Kielce 10.02.2019, godz 15:30:00 1:2 (0:1)
Wisła Płock Legia Warszawa 10.02.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 11.02.2019, godz 18:00:00 2:0 (2:0)

22. Kolejka

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 15.02.2019, godz 18:00:00 3:1 (2:1)
Piast Gliwice Lech Poznań 15.02.2019, godz 20:30:00 4:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok Wisła Płock 16.02.2019, godz 15:30:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 16.02.2019, godz 18:00:00 3:2 (1:2)
Korona Kielce Lechia Gdańsk 16.02.2019, godz 20:30:00 0:0
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 17.02.2019, godz 15:30:00 3:0 (2:0)
Legia Warszawa Cracovia 17.02.2019, godz 18:00:00 0:2 (0:2)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 18.02.2019, godz 18:00:00 1:0 (1:0)

23. Kolejka

Arka Gdynia Piast Gliwice 22.02.2019, godz 18:00:00 1:2 (0:2)
Korona Kielce Pogoń Szczecin 22.02.2019, godz 20:30:00 1:1 (0:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 23.02.2019, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Lech Poznań Legia Warszawa 23.02.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 23.02.2019, godz 20:30:00 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Wisła Płock 24.02.2019, godz 15:30:00 2:1 (1:1)
Cracovia Jagiellonia Białystok 24.02.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 25.02.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)

24. Kolejka

Piast Gliwice Śląsk Wrocław 01.03.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Legia Warszawa Miedź Legnica 01.03.2019, godz 20:30:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 02.03.2019, godz 15:30:00 4:1 (1:1)
Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze 02.03.2019, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Wisła Płock Cracovia 02.03.2019, godz 20:30:00 3:2 (1:0)
Wisła Kraków Pogoń Szczecin 03.03.2019, godz 15:30:00 2:3 (0:2)
Lech Poznań Arka Gdynia 03.03.2019, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 04.03.2019, godz 18:00:00 2:1 (1:1)

25. Kolejka

Górnik Zabrze Piast Gliwice 08.03.2019, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 08.03.2019, godz 20:30:00 2:0 (2:0)
Cracovia Zagłębie Sosnowiec 09.03.2019, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Korona Kielce Wisła Kraków 09.03.2019, godz 18:00:00 2:6 (2:2)
Arka Gdynia Legia Warszawa 09.03.2019, godz 20:30:00 1:2 (0:0)
Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin 10.03.2019, godz 15:30:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Lech Poznań 10.03.2019, godz 18:00:00 3:2 (2:0)
Lechia Gdańsk Wisła Płock 11.03.2019, godz 18:00:00 1:1 (0:0)

26. Kolejka

Wisła Płock Pogoń Szczecin 15.03.2019, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Lech Poznań Górnik Zabrze 15.03.2019, godz 20:30:00 0:3 (0:1)
Jagiellonia Białystok Korona Kielce 16.03.2019, godz 15:30:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk 16.03.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Legia Warszawa Śląsk Wrocław 16.03.2019, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Piast Gliwice Miedź Legnica 17.03.2019, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Arka Gdynia 17.03.2019, godz 15:30:00 0:0
Wisła Kraków Cracovia 17.03.2019, godz 18:00:00 3:2 (2:0)

27. Kolejka

Wisła Płock Zagłębie Lubin 29.03.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Górnik Zabrze Cracovia 29.03.2019, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 29.03.2019, godz 20:30:00 2:0 (2:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 30.03.2019, godz 15:30:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 30.03.2019, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Korona Kielce Lech Poznań 30.03.2019, godz 20:30:00 0:0
Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok 31.03.2019, godz 15:30:00 0:0
Wisła Kraków Legia Warszawa 31.03.2019, godz 18:00:00 4:0 (2:0)

28. Kolejka

Cracovia Korona Kielce 02.04.2019, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 02.04.2019, godz 18:00:00 0:0
Arka Gdynia Lechia Gdańsk 02.04.2019, godz 20:30:00 0:0
Zagłębie Lubin Górnik Zabrze 02.04.2019, godz 20:30:00 1:1 (0:0)
Lech Poznań Pogoń Szczecin 03.04.2019, godz 18:00:00 3:2 (2:0)
Piast Gliwice Wisła Płock 03.04.2019, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 03.04.2019, godz 20:30:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Kraków 03.04.2019, godz 20:30:00 4:3 (2:1)

29. Kolejka

Korona Kielce Zagłębie Lubin 05.04.2019, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Miedź Legnica Cracovia 05.04.2019, godz 20:30:00 2:1 (2:0)
Jagiellonia Białystok Zagłębie Sosnowiec 06.04.2019, godz 15:30:00 2:1 (2:0)
Wisła Kraków Piast Gliwice 06.04.2019, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Lech Poznań 06.04.2019, godz 20:30:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Arka Gdynia 07.04.2019, godz 15:30:00 3:3 (1:1)
Górnik Zabrze Legia Warszawa 07.04.2019, godz 18:00:00 1:2 (1:0)
Wisła Płock Śląsk Wrocław 08.04.2019, godz 18:00:00 2:0 (0:0)

30. Kolejka

Cracovia Lechia Gdańsk 13.04.2019, godz 18:00:00 4:2 (1:1)
Arka Gdynia Miedź Legnica 13.04.2019, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Wisła Kraków 13.04.2019, godz 18:00:00 3:1 (2:0)
Lech Poznań Jagiellonia Białystok 13.04.2019, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 13.04.2019, godz 18:00:00 3:1 (0:1)
Piast Gliwice Korona Kielce 13.04.2019, godz 18:00:00 4:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 13.04.2019, godz 18:00:00 1:3 (1:2)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 13.04.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:0)

31. Kolejka

Lechia Gdańsk Piast Gliwice 20.04.2019, godz 15:30:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 20.04.2019, godz 18:00:00 2:3 (2:2)
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 20.04.2019, godz 18:00:00 3:3 (1:2)
Legia Warszawa Cracovia 20.04.2019, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Wisła Kraków Wisła Płock 22.04.2019, godz 15:30:00 2:3 (2:1)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 22.04.2019, godz 15:30:00 2:2 (2:1)
Korona Kielce Śląsk Wrocław 22.04.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 22.04.2019, godz 18:00:00 1:0 (0:0)

32. Kolejka

Cracovia Jagiellonia Białystok 23.04.2019, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 24.04.2019, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 24.04.2019, godz 18:00:00 3:4 (0:0)
Lech Poznań Legia Warszawa 24.04.2019, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Wisła Płock Korona Kielce 25.04.2019, godz 18:00:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Miedź Legnica 25.04.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Kraków 25.04.2019, godz 20:30:00 2:1 (0:1)
Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 25.04.2019, godz 20:30:00 1:2 (1:0)

33. Kolejka

Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok 26.04.2019, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Piast Gliwice Cracovia 26.04.2019, godz 20:30:00 3:1 (1:1)
Pogoń Szczecin Lech Poznań 27.04.2019, godz 18:00:00 1:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 27.04.2019, godz 20:30:00 1:3 (1:0)
Miedź Legnica Wisła Płock 28.04.2019, godz 13:00:00 3:2 (3:1)
Korona Kielce Arka Gdynia 28.04.2019, godz 15:30:00 0:2 (0:1)
Wisła Kraków Śląsk Wrocław 28.04.2019, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 29.04.2019, godz 18:00:00 4:0 (3:0)

34. Kolejka

Wisła Płock Arka Gdynia 03.05.2019, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Wisła Kraków 03.05.2019, godz 20:30:00 1:2 (1:1)
Korona Kielce Miedź Legnica 04.05.2019, godz 15:30:00 0:0
Lech Poznań Zagłębie Lubin 04.05.2019, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Legia Warszawa Piast Gliwice 04.05.2019, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Śląsk Wrocław 05.05.2019, godz 18:00:00 2:4 (0:1)
Cracovia Lechia Gdańsk 05.05.2019, godz 20:30:00 2:0 (0:0)
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 06.05.2019, godz 18:00:00 4:2 (2:1)

35. Kolejka

Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 10.05.2019, godz 18:00:00 2:0 (0:0)
Wisła Kraków Korona Kielce 10.05.2019, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Wisła Płock 11.05.2019, godz 15:30:00 2:1 (1:1)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 11.05.2019, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Cracovia Lech Poznań 11.05.2019, godz 20:30:00 1:0 (1:0)
Piast Gliwice Jagiellonia Białystok 12.05.2019, godz 13:00:00 2:1 (1:0)
Legia Warszawa Pogoń Szczecin 12.05.2019, godz 15:30:00 1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 12.05.2019, godz 18:00:00 1:1 (0:1)

36. Kolejka

Arka Gdynia Wisła Kraków 13.05.2019, godz 18:00:00 3:1 (1:1)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 14.05.2019, godz 20:30:00 0:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 14.05.2019, godz 20:30:00 2:4 (0:2)
Górnik Zabrze Wisła Płock 14.05.2019, godz 20:30:00 0:1 (0:1)
Lech Poznań Lechia Gdańsk 15.05.2019, godz 20:30:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Cracovia 15.05.2019, godz 20:30:00 1:2 (0:0)
Jagiellonia Białystok Legia Warszawa 15.05.2019, godz 20:30:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Piast Gliwice 15.05.2019, godz 20:30:00 0:0

37. Kolejka

Śląsk Wrocław Arka Gdynia 18.05.2019, godz 18:00:00 4:0 (2:0)
Wisła Kraków Miedź Legnica 18.05.2019, godz 18:00:00 4:5 (1:1)
Korona Kielce Górnik Zabrze 18.05.2019, godz 18:00:00 0:3 (0:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 18.05.2019, godz 18:00:00 0:0
Cracovia Pogoń Szczecin 19.05.2019, godz 18:00:00 0:3 (0:1)
Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok 19.05.2019, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Piast Gliwice Lech Poznań 19.05.2019, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Legia Warszawa Zagłębie Lubin 19.05.2019, godz 18:00:00 2:2 (1:1)
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się