Karnety

2012-09-25 08:28:25
Korzyści wynikające z posiadania karnetu Lechii Gdańsk
:- ponad 5 meczów gratis (od ceny wyjściowej),- możliwość przekazania go w systemie biletowym na wskazany mecz innej osobie – do pięciu razy na sezon 2018/2019, do dwóch razy na jesień 2018,- możliwość zakupu karnetu na raty w systemie PayU (tylko przez Internet),- zniżki w Fan Store Lechia New Balance: 15% dla posiadaczy 15-20% punktów membership, 10% dla posiadaczy 10-14% punktów oraz 5% dla posiadaczy do 9% punktów,- zniżka membership – 1% rabatu naliczany za każdą rundę posiadania karnetu (max 20%), do wyjściowych cen karnetów na kolejne sezony. UWAGA. W przypadku braku ciągłości przez 2 sezony zgromadzony rabat membership ulega wyzerowaniu. Jest to podyktowane przepisami regulującymi żywotność danych osobowych w bazie systemu biletowego. Dane gromadzone są przez kolejne 2 lata od ostatniego meczu na jaki uprawniał dany karnet/bilet. 

W sezonie 2018/2019 ulgi przysługują:- dzieciom do lat 13, - młodzieży uczącej się,- studentom do 26 roku życia,- seniorom w wieku powyżej 60 lat.Ulgi nie łączą się ze sobą Sprzedaż karnetów będziemy prowadzili do 9. kolejki (do meczu Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin we wrześniu).  Do 23 lipca włącznie obowiązuje rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów na sezon 2017/2018 oraz wiosna 2018. Miejsca nie wykupione do tego czasu zwolnione zostaną do sprzedaży otwartej.  W zależności od zapełnienia sektorów, Klub zastrzega sobie prawo do wyłączania sektorów ze sprzedaży karnetów i biletów na wskazane mecze. 
Karnety na mecze Lechii Gdańsk dostępne są w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w pozostałych stacjonarnych punktach sprzedaży. Pojedyncze wejściówki można również zakupić w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk na urządzenia z systemem Android.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się