Lechista Junior

2017-02-21 11:56:33Kibicuj Lechii i zgarnij nagrody. Dołącz do programu Lechista Junior

 

Kibicujesz Lechii Gdańsk? Uważasz, że robisz to najlepiej w swojej klasie i szkole? Namów swoich kolegów i koleżanki do wspólnego dopingowania Biało-Zielonym na spotkaniach rozgrywanych na Stadionie Energa Gdańsk. Dzięki Twojemu wsparciu piłkarze Lechii walczyć będą o najwyższe cele w Lotto Ekstraklasie, a Ty masz szansę sięgnąć po atrakcyjne nagrody dla siebie oraz Twojej klasy i szkoły. Już dziś dołączcie do programu Lechista Junior i pokażcie, że kibicowanie Lechii to świetna sprawa!

 

Lechista junior to kolejny po Szkolnych Mistrzostwach Lechii Gdańsk oraz Szkolnej Lidze Lechii Gdańsk program, który ma na celu propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych ideę pozytywnego wspierania Biało-Zielonych, poprzez aktywne uczestnictwo i kibicowanie gdańskiej drużynie na meczach Lotto Ekstraklasy na Stadionie Energa Gdańsk. Program Lechista Junior opiera się na zasadach zdrowego współzawodnictwa między poszczególnymi placówkami i ich uczniami oraz nauczycielami. Nasz program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego.

 

Zasady uczestnictwa w programie Lechista Junior są niezwykle proste. Za udział w meczach Lechii Gdańsk rozgrywanych w ramach Lotto Ekstraklasy w sezonie 2016/2017 uczniowie, całe klasy, a także nauczyciele i dyrektorzy placówek otrzymują punkty. Jeden uczeń obecny na jednym spotkaniu Lechii to jeden punkt. Punkty zebrane przez uczniów danej klasy sumują się, podobnie jak punkty danych klas w całej szkole.

 

1 uczeń/1 mecz = 1 punkt

Klasa/Nauczyciel = punkty zgłoszonych z klasy uczniów

Szkoła/Dyrektor - punkty zgłoszonych ze szkoły uczniów

 

Dla szkół biorących udział w programie Lechista Junior przewidzieliśmy specjalne ceny biletów. Bilet dla ucznia kosztować będzie 10 zł, zaś dla opiekuna grupy uczniów 25 zł. Podane ceny dotyczą miejsc w sektorach na trybunie niebieskiej Stadionu Energa Gdańsk.

 

Dla zwycięzców końcowej klasyfikacji programu Lechia Gdańsk ufundowała nagrody. Końcowa klasyfikacja zostanie ustalona po ostatnim spotkaniu domowym Biało-Zielonych w Lotto Ekstraklasie w sezonie 2016/2017.

 

Uczniowie:

I miejsce - piłka New Balance z autografami piłkarzy Lechii Gdańsk

II miejsce - oficjalna koszulka meczowa Lechii Gdańsk z autografami zawodników

III miejsce - plakat meczowy z podpisami piłkarzy Biało-Zielonych

 

Klasy:

I, II, III miejsce - wizyta całej klasy na treningu Lechii Gdańsk i wspólne zdjęcie z zespołem

 

Dyrektorzy i nauczyciele:

I miejsce - voucher na zabiegi w MERA SPA dla 2 osób

II miejsce - voucher na kolację w restauracji Ristorante Tesoro dla 2 osób

III miejsce - zaproszenie VIP na mecz otwierający sezon 2017/2018 dla 2 osób 

 

Szkoły:

I, II, III miejsce - wizyta piłkarzy w szkole

 

Przystąpienie do programu Lechista Junior równoważne jest z akceptacją regulaminu. Regulamin programu dostępny jest TUTAJ 

 

Zgłoszenia do programu oraz szczegółowe informacje

Katarzyna Jędrachowicz, manager ds. promocji Lechii Gdańsk

Tel. +48 790 286 438, e-mail: k.jedrachowicz@lechia.pl