• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.02.2021, 15:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  13.03.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  20.03.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  03.04.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  10.04.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  17.04.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  21.04.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.04.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  01.05.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.05.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.05.2021, 00:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.05.2021, 00:00

Partnerzy

2012-09-25 08:35:14
 
    Direct Fire & Security - partner Lechii Gdańśk

 

Firma DIRECT FIRE & SECURITY powstała w 2010 roku, podstawy jej działalności i doświadczenia sięgają kilkunastu lat wstecz.

 

Biorąc pod uwagę dynamikę i rozwój branży systemów zabezpieczeń oraz nieustannie rosnące wymagania rynku, powstało przedsiębiorstwo, które jest w stanie zapewnić kompleksową realizację oraz obsługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego Klienta,było zaufanie wielu firm, dzięki czemu zajmuje wysokie pozycje w rankingach branży systemów zabezpieczeń w Polsce.

     

  Sharp Corporation - partner Lechii Gdańśk

Sharp Corporation to światowy producent sprzętu elektronicznego i rozwiązań technologicznych, które kształtują przyszłość branży. Wizją firmy jest „zmieniać świat za pomocą 8K i AIoT”. Technologia 8K umożliwia kreowanie obrazu, który wykracza poza codzienną rzeczywistość dając początek nowym, niezwykłym odkryciom. AIoT natomiast łączy jednostki i społeczności dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz technologii IoT.

Stworzone przez Sharp niezliczone innowacje pozwalają firmie rewolucjonizować świat. Sharp Corporation zatrudnia 52 646 osób na całym świecie (dane z dnia 30 czerwca 2020 r.), a w roku obrotowym zakończonym 30 czerwca 2020 r. firma zanotowała skonsolidowane roczne przychody ze sprzedaży w wysokości 2 271 248 milionów jenów.


 

Woda mineralna Nata Aqua – oficjalna woda i Partner Lechii Gdańsk, produkowana jest przez firmę Lonza – Nata,  która oparta jest w 100% na polskim, prywatnym kapitale.


Firma LONZA S.C. powstała w 1956 r., od początku, zajmując się produkcją tworzyw sztucznych. Ten rodzaj działalności przetrwał do dnia dzisiejszego. Pierwszą produkcją było 500 grzebieni, następnie produkowane były plastikowe klapki plażowe, aż w końcu słynne samochodziki-resoraki, tzw. matchboxy.
Po roku 1989, transformacjach rynkowych, firma ukierunkowała swoją produkcję na rynek żywności. W 1992 r. powstała firma NATA, która zajęła się produkcją, dystrybucją i promocją wody mineralnej Nata Aqua oraz napojów Nata.


Woda mineralna Nata Aqua oraz napoje produkowane są w Borkowie, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.


Od lat firma Lonza - Nata wiąże swoją reklamę ze sportem, jak również wspiera wydarzenia kulturalne i różnego rodzaju inicjatywy regionalne. Firma Lonza - Nata wspiera na Pomorzu, takie dyscypliny sportowe, jak: piłka nożna, piłka siatkowa, ręczna, koszykówka, różnego rodzaju wydarzenia i turnieje sportowe, a woda mineralna Nata Aqua jest oficjalną wodą pomorskich klubów, do grona których dołączył obecnie Klub Piłkarski Lechii Gdańsk.

     
     Olivia Business Center - partner Lechii Gdańśk

 

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane
w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Dostarczając obecnie 150 tys. mkw. z planowanych 230 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, Olivia Business Centre jest największym centrum biznesowym w Polsce północnej. 

W nowoczesnych biurowcach swoje miejsce znalazło ponad 200 firm. Rezydentami centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy. Rezydenci centrum tworzą wyjątkową społeczność.

 


   
 

Rehasport - partner medyczny Lechii Gdańsk.

Rehasport Clinic to uznana na świecie polska klinika medyczna, która jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Był to dowód uznania nie tylko dla wysokiej jakości świadczonych usług medycznych, ale i wpływu na rozwój naukowy w dziedzinie futbolu.

Klinika została założona w 2004 roku i bardzo szybko zyskała uznanie w sportowym świecie. Leczyli się w niej medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, z Tomaszem Majewskim, Mateuszem Kusznierewiczem czy Moniką Pyrek na czele. Lekarze i fizjoterapeuci Rehasport Clinic pomagali polskim sportowcom podczas kolejnych igrzysk olimpijskich, byli m.in. w Pekinie, Londynie, Soczi, Rio de Janeiro i Pjongczangu.


Nie jest to jednak miejsce wyłącznie dla wyczynowych zawodników, a wręcz przeciwnie: większość pacjentów stanowią osoby nie uprawiające sportu. Dziesiątki tysięcy osób rocznie korzystają z usług ortopedów, radiologów, lekarzy medycyny sportowej, chirurgów, internistów, fizjoterapeutów, trenerów przygotowania fizycznego, biomechaników, psychologów i dietetyków.


Rehasport Clinic posiada swoje placówki w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Koninie, blisko współpracuje również z ponad setką Licencjonowanych Ośrodków Rehabilitacyjnych z całej Polski.

     
 


     
   Kawa w biurze - partner Lechii Gdańśk

 

Firma Kawa w biurze posiada duży wybór dobrych ekspresów do kawy renomowanych marek, wysokiej jakości kawę, akcesoria niezbędne do przygotowania ulubionego napoju oraz inne dodatki, które uprzyjemnią chwile spędzone z kawą.

 

Oferuje rozwiązania dla gospodarstw domowych, lokali gastronomicznych oraz biur. Dba o zaopatrzenie kawy oraz serwis zakupionych urządzeń, w oparciu ofertę opracowaną według  indywidualnych potrzeb każdego klienta.

     

 
New Level Sport - dostawca Lechii Gdańsk.


New Level Sport to mieszcząca się w Trójmieście firma specjalizująca się w dystrybucji najwyższej jakości sprzętu do diagnostyki sportowej, treningu sportowego i medycyny sportowej.

W ofercie firmy znajdują się m.in. systemy do oceny siły, mocy, prędkości i czasu reakcji, z których Lechia korzysta w ramach poprawy zdolności fizycznych zawodników, a także najbardziej innowacyjne urządzenia do regeneracji potreningowej, pomagające zabezpieczyć ich przed kontuzjami.
 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się