Terminarz

1. kolejka

Gwarek Zabrze Lechia Gdańsk 06.08.2016, godz 11:00:00 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 06.08.2016, godz 11:00:00 1:1 (1:1)
Salos Szczecin Lech Poznań 24.08.2016, godz 17:00:00 1:3 (0:1)
Gryf Słupsk Górnik Zabrze 07.08.2016, godz 12:00:00 1:2 (0:2)
Piast Gliwice Falubaz Zielona Góra 06.08.2016, godz 12:00:00 3:1 (1:1)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 17.08.2016, godz 15:00:00 3:0 (3:0)
Arka Gdynia Bałtyk Koszalin 17.08.2016, godz 13:00:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Warta Poznań 17.08.2016, godz 14:00:00 0:0

2. kolejka

Lech Poznań Warta Poznań 21.09.2016, godz 17:00:00 5:0 (2:0)
Bałtyk Koszalin Pogoń Szczecin 13.08.2016, godz 12:00:00 0:4 (0:1)
FC Wrocław Academy Arka Gdynia 13.08.2016, godz 12:00:00 1:1 (1:0)
Falubaz Zielona Góra Miedź Legnica 12.08.2016, godz 16:00:00 1:0 (0:0)
Górnik Zabrze Piast Gliwice 13.08.2016, godz 11:00:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Lubin Gryf Słupsk 13.08.2016, godz 12:00:00 0:4 (0:1)
Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław 13.08.2016, godz 11:00:00 1:0 (0:0)
Salos Szczecin Gwarek Zabrze 14.08.2016, godz 13:00:00 0:2 (0:1)

3. kolejka

Gwarek Zabrze Lech Poznań 20.08.2016, godz 11:00:00 0:3 (0:1)
Śląsk Wrocław Salos Szczecin 21.08.2016, godz 12:00:00 3:3 (2:1)
Gryf Słupsk Lechia Gdańsk 20.08.2016, godz 13:00:00 1:3 (0:3)
Piast Gliwice Zagłębie Lubin 20.08.2016, godz 13:00:00 5:1 (4:0)
Miedź Legnica Górnik Zabrze 20.08.2016, godz 12:00:00 1:3 (0:2)
Arka Gdynia Falubaz Zielona Góra 20.08.2016, godz 11:00:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin FC Wrocław Academy 20.08.2016, godz 14:00:00 2:1 (1:0)
Warta Poznań Bałtyk Koszalin 21.08.2016, godz 12:00:00 0:2 (0:2)

4. kolejka

Lech Poznań Bałtyk Koszalin 14.09.2016, godz 14:00:00 1:0 (1:0)
FC Wrocław Academy Warta Poznań 27.08.2016, godz 12:00:00 2:3 (1:2)
Falubaz Zielona Góra Pogoń Szczecin 26.08.2016, godz 15:00:00 0:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 28.08.2016, godz 12:00:00 2:2 (1:1)
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 27.08.2016, godz 12:00:00 4:1 (2:1)
Salos Szczecin Gryf Słupsk 27.08.2016, godz 16:00:00 0:0
Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław 27.08.2016, godz 11:00:00 3:1 (2:1)
Górnik Zabrze Arka Gdynia 27.08.2016, godz 11:00:00 0:4 (0:2)

5. kolejka

Śląsk Wrocław Lech Poznań 04.09.2016, godz 12:00:00 2:2 (2:0)
Gryf Słupsk Gwarek Zabrze 04.09.2016, godz 11:00:00 3:2 (1:1)
Piast Gliwice Salos Szczecin 03.09.2016, godz 12:00:00 5:1 (3:1)
Miedź Legnica Lechia Gdańsk 04.09.2016, godz 12:00:00 4:2 (2:1)
Arka Gdynia Zagłębie Lubin 03.09.2016, godz 11:00:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 21.09.2016, godz 12:00:00 4:0 (2:0)
Warta Poznań Falubaz Zielona Góra 04.09.2016, godz 12:00:00 1:3 (1:1)
Bałtyk Koszalin FC Wrocław Academy 03.09.2016, godz 12:00:00 0:0

6. kolejka

Lech Poznań FC Wrocław Academy 10.09.2016, godz 14:00:00 4:1 (2:1)
Falubaz Zielona Góra Bałtyk Koszalin 10.09.2016, godz 11:00:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze Warta Poznań 10.09.2016, godz 12:00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin 10.09.2016, godz 12:00:00 4:1 (1:0)
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 10.09.2016, godz 12:00:00 1:0 (1:0)
Salos Szczecin Miedź Legnica 10.09.2016, godz 16:00:00 3:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Piast Gliwice 10.09.2016, godz 11:00:00 2:4 (2:1)
Śląsk Wrocław Gryf Słupsk 10.09.2016, godz 11:00:00 4:0 (3:0)

7. kolejka

Gryf Słupsk Lech Poznań 18.09.2016, godz 12:00:00 1:7 (0:2)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 17.09.2016, godz 12:00:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Gwarek Zabrze 18.09.2016, godz 13:00:00 1:2 (1:2)
Arka Gdynia Salos Szczecin 17.09.2016, godz 13:00:00 6:1 (2:0)
Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 17.09.2016, godz 14:00:00 5:1 (2:0)
Warta Poznań Zagłębie Lubin 18.09.2016, godz 12:00:00 0:0
Bałtyk Koszalin Górnik Zabrze 18.09.2016, godz 12:00:00 5:1 (0:1)
FC Wrocław Academy Falubaz Zielona Góra 17.09.2016, godz 12:00:00 2:1 (0:0)

8. kolejka

Lech Poznań Falubaz Zielona Góra 24.09.2016, godz 12:00:00 3:0 (2:0)
Górnik Zabrze FC Wrocław Academy 24.09.2016, godz 12:00:00 1:1 (0:0)
Salos Szczecin Pogoń Szczecin 24.09.2016, godz 12:00:00 1:0 (1:0)
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 24.09.2016, godz 11:00:00 0:1 (0:1)
Gryf Słupsk Piast Gliwice 25.09.2016, godz 12:00:00 2:2 (1:2)
Zagłębie Lubin Bałtyk Koszalin 25.10.2016, godz 13:00:00 4:4 (1:3)
Lechia Gdańsk Warta Poznań 24.09.2016, godz 12:00:00 1:3 (0:2)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 24.09.2016, godz 12:00:00 1:0 (0:0)

9. kolejka

Piast Gliwice Lech Poznań 01.10.2016, godz 12:00:00 2:1 (0:1)
Arka Gdynia Śląsk Wrocław 01.10.2016, godz 11:00:00 2:3 (1:1)
Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze 01.10.2016, godz 11:00:00 4:0 (1:0)
Warta Poznań Salos Szczecin 01.10.2016, godz 12:00:00 1:2 (0:1)
Bałtyk Koszalin Lechia Gdańsk 02.10.2016, godz 12:00:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica Gryf Słupsk 03.12.2016, godz 11:00:00 2:1 (1:1)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 02.10.2016, godz 12:00:00 1:4 (0:2)
Falubaz Zielona Góra Górnik Zabrze 01.10.2016, godz 15:00:00 1:1 (1:0)

10. kolejka

Lech Poznań Górnik Zabrze 08.10.2016, godz 12:00:00 3:3 (0:2)
Salos Szczecin Bałtyk Koszalin 08.10.2016, godz 15:30:00 2:1 (1:0)
Gryf Słupsk Arka Gdynia 09.10.2016, godz 13:00:00 1:4 (1:0)
Piast Gliwice Miedź Legnica 08.10.2016, godz 12:00:00 4:3 (1:2)
Zagłębie Lubin Falubaz Zielona Góra 08.10.2016, godz 12:00:00 3:2 (2:1)
Lechia Gdańsk FC Wrocław Academy 08.10.2016, godz 12:00:00 0:1 (0:0)
Gwarek Zabrze Warta Poznań 08.10.2016, godz 11:00:00 2:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin 09.10.2016, godz 11:00:00 2:2 (2:2)

11. kolejka

Miedź Legnica Lech Poznań 15.10.2016 0:1 (0:0)
Arka Gdynia Piast Gliwice 15.10.2016 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Gryf Słupsk 15.10.2016 6:0 (2:0)
Warta Poznań Śląsk Wrocław 15.10.2016 2:1 (1:1)
Bałtyk Koszalin Gwarek Zabrze 15.10.2016 3:4 (0:1)
FC Wrocław Academy Salos Szczecin 03.12.2016 2:4 (0:3)
Falubaz Zielona Góra Lechia Gdańsk 15.10.2016 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Zagłębie Lubin 15.10.2016 1:0 (0:0)

12. kolejka

Lech Poznań Zagłębie Lubin 22.10.2016 4:0 (0:0)
Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 22.10.2016 2:1 (1:0)
Salos Szczecin Falubaz Zielona Góra 22.10.2016 0:1 (0:0)
Gwarek Zabrze FC Wrocław Academy 22.10.2016 4:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Bałtyk Koszalin 22.10.2016 6:1 (2:0)
Gryf Słupsk Warta Poznań 23.10.2016 2:3 (2:0)
Piast Gliwice Pogoń Szczecin 22.10.2016 2:1 (1:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 22.10.2016 0:3 (0:1)

13. kolejka

Pogoń Szczecin Miedź Legnica 29.10.2016 6:4 (3:3)
Warta Poznań Piast Gliwice 30.10.2016 2:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin Gryf Słupsk 29.10.2016 0:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 29.10.2016 1:0 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Gwarek Zabrze 29.10.2016 0:2 (0:0)
Górnik Zabrze Salos Szczecin 29.10.2016 0:0
Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk 29.10.2016 1:1 (0:0)
Arka Gdynia Lech Poznań 29.10.2016 2:6 (0:0)

14. kolejka

Lech Poznań Lechia Gdańsk 05.11.2016 0:0
Salos Szczecin Zagłębie Lubin 05.11.2016 0:4 (0:1)
Gwarek Zabrze Górnik Zabrze 05.11.2016 0:2 (0:1)
Gryf Słupsk FC Wrocław Academy 06.11.2016 1:0 (1:0)
Piast Gliwice Bałtyk Koszalin 05.11.2016 5:3 (2:2)
Miedź Legnica Warta Poznań 05.11.2016 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Pogoń Szczecin 05.11.2016 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Falubaz Zielona Góra 05.11.2016 2:1 (0:0)

15. kolejka

Pogoń Szczecin Lech Poznań 12.11.2016 4:1 (0:0)
Warta Poznań Arka Gdynia 13.11.2016 0:2 (0:0)
Bałtyk Koszalin Miedź Legnica 10.11.2016 4:1 (3:1)
FC Wrocław Academy Piast Gliwice 23.01.2017, godz
Falubaz Zielona Góra Gryf Słupsk 12.11.2016 1:0 (1:0)
Górnik Zabrze Śląsk Wrocław 12.11.2016 0:0
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 23.01.2017, godz
Lechia Gdańsk Salos Szczecin 23.01.2017, godz

16. kolejka

Lech Poznań Salos Szczecin 23.01.2017, godz
Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze 23.01.2017, godz
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 23.01.2017, godz
Górnik Zabrze Gryf Słupsk 19.11.2016 6:2 (4:1)
Falubaz Zielona Góra Piast Gliwice 20.11.2016 1:1 (1:)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 23.01.2017, godz
Bałtyk Koszalin Arka Gdynia 20.11.2016 3:2 (2:2)
Warta Poznań Pogoń Szczecin 20.11.2016 4:1 (1:1)

17. kolejka

Warta Poznań Lech Poznań 27.11.2016 0:4 (0:4)
Pogoń Szczecin Bałtyk Koszalin 26.11.2016 6:1 (1:1)
Arka Gdynia FC Wrocław Academy 23.01.2017, godz
Miedź Legnica Falubaz Zielona Góra 23.01.2017, godz
Piast Gliwice Górnik Zabrze 26.11.2016 2:2 (0:0)
Gryf Słupsk Zagłębie Lubin 27.11.2016 0:3 (:)
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 23.01.2017, godz
Gwarek Zabrze Salos Szczecin 26.11.2016 2:0 (1:0)