• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.06.2017, 18:00

Sektor rodzinny na Stadionie Energa Gdańsk

2013-04-25 13:42:39

Dzieci i ich rodzice szczególnie dobrze będą się czuć na sektorze rodzinnym, czyli na trybunie niebieskiej. To tutaj Biało-Zielonym kibicują całe rodzinny z najmłodszymi, nawet kilku miesięcznymi kibicami.

 

Pamiętaj, przy zakupie biletów i karnetów w pakiecie rodzinnym (opiekun + dziecko do lat 16) otrzymujesz dodatkowo 20% rabatu od łącznej ceny zakupu!


Żeby dzieci dobrze się u nas bawiły, przygotowaliśmy dla nich moc atrakcji, zabaw i konkursów. Na trybunie goszczą przed każdym meczem piłkarze Lechii Gdańsk, rozdając autografy na klubowych plakatach, kartach zawodników. Każdy mały i duży kibic może wejść na trybunę już z pomalowaną buzią w biało-zieloną flagę na policzkach. Tu także dzieci mogą spotkać maskotkę Lechii – kochanego przez maluchów Lwa.

Zanim na boisku zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra, a także w czasie meczu, można na promenadzie trybuny rodzinnej również świetnie się bawić. Gry zręcznościowe i animacje sportowe, a także konkursy w których można wygrać gadżety Lechii. Mecz Lechii Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk to połączenie sportowych emocji i świetnej zabawy dla całych rodzin! Zapraszamy!

Sprzedaż biletów i karnetów do tych sektorów odbywa się z zachowaniem reguły:
maksymalnie dwóch opiekunów na jedno dziecko do lat 16

 

Bilety przez internet kupisz TUTAJ. Chcesz wiedzieć więcej o biletach na mecze Lechii - wejdź TUTAJ.