Zaproś Lechię!

2012-09-25 08:31:02
Lechia Gdańsk to nie tylko emocje na boisku czy też szkolenie młodych zawodników. Wierzymy, że spotkania z dziećmi są również jednym z elementów naszej misji. W związku z tym zawodnicy klubu chętnie biorą udział w spotkaniach z młodzieżą organizowanych przez placówki edukacyjne i wychowawcze.

Szkoły podstawowe i ponadpodtsawowe zachęcamy do akcji #LechiaWpadaNaWF. #LechiaWpadaNaWF to organizowana przez klub akcja o wymiarze edukacyjnym. Chcemy w ten sposób popularyzować kulturę fizyczną i zachęcać uczniów do jak największej aktywności. A przy okazji doprowadzić do jak najmniejszej liczby zwolnień z lekcji wychowania fizycznego. W ramach akcji piłkarze Lechii Gdańsk poprowadzą jedną z lekcji WF w wybranej szkole.

Z kolei dla przedszkoli organizujemy akcję #BiałoZielonePrzedszkola. Piłkarze Biało-Zielonych odwiedzają w nich wybrane przedszkola i spotykają się ze swoimi najmłodszymi kibicami.

Zgłoszenia do obu akcji przyjmujemy pod adresem e-mail: media@lechia.pl

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się