Zniżki na Kartę Dużej Rodziny

2015-02-04 13:26:25

Lechia Gdańsk jest w programie Dużej Rodziny Gdańskiej. Klub wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny z Gdańska oferuje następujące promocje:

- 20% zniżki na bilety na mecze Lechii na Stadionie Energa Gdańsk (zniżka obowiązuje na trybunach kategorii IV czyli zielonej i niebieskiej)
- 10% zniżki na zakupy w sklepach Lechii Gdańsk
 
Sprzedaż biletów na Kartę Dużej Rodziny, po jej okazaniu, prowadzona jest:

- w FanStore Lechii Gdańsk i New Balance na Stadionie Energa Gdańsk
- w dniu meczu w kasach przy stadionie
- w Internecie na stronie bilety.lechia.pl

Aby aktywować możliwość zakupu biletu na Kartę Dużej Rodziny należy jednorazowo okazać aktualną legitymację Karty Dużej Rodziny w punkcie stacjonarnym lub przesłać jej obustronny skan na adres bilety@lechia.pl. Zniżka przypisana zostanie zgodnie z terminem ważności Karty.

Przy opcji zakupu biletu w systemie bilety.lechia.pl po aktywacji ulgi, posiadacze Karty Dużej Rodziny mają możliwość wyboru dedykowanej kategorii cenowej:

Normalny-KartaDużejRodziny – kobiety i mężczyźni
Ulgowy-KartaDużejRodziny – dzieci, uczniowie, studenci i seniorzySzanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się