Sponsorzy

eToro zostało założone w 2007 roku w celu globalnego otwarcia rynków inwestycyjnych, aby każdy mógł handlować i inwestować w prosty oraz przejrzysty sposób. Platforma eToro umożliwia ludziom inwestowanie w wybrane przez nich aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. Globalna społeczność zrzesza ponad 23 milionów zarejestrowanych użytkowników, którzy dzielą się swoimi strategiami inwestycyjnymi, ponieważ platforma daje możliwość kopiowania działań tych użytkowników, którzy odnieśli największy sukces. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze użytkownicy mogą z łatwością kupować, przechowywać i sprzedawać aktywa, monitorować swój portfel w czasie rzeczywistym oraz dokonywać transakcji w dowolnym momencie.

Energa z Grupy ORLEN jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność firmy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Dostarcza i sprzedaje prąd ponad 3 mln klientów, zarówno gospodarstwom domowym, jak i przedsiębiorstwom. Koncern od lat uczestniczy w przestrzeni społecznej Pomorza promując sport, naukę, kulturę i ochronę środowiska. W samych programach sportowych i edukacyjnych prowadzonych przez Grupę co roku uczestniczy blisko 100 tys. dzieci i młodzieży.

ETL to spółka, której głównym polem działalności już od 50 lat jest szeroko pojęte doradztwo finansowo-podatkowe oraz prawne w sektorze przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych. W grupie skupionych jest blisko 800 kancelarii prawnych, funkcjonujących w niemal 50 krajach. Oprócz działalności konsultingowej ETL zajmuje się również działalnością charytatywną. W 2008 roku powołano do życia fundację „Kinderträume” („Dziecięce Marzenia”), która zajmuje się niesieniem pomocy najmłodszym potrzebującym.

adidas to obecnie jeden z czołowych producentów odzieży i obuwia na świecie. Od sezonu 2022/2023 marka została partnerem technicznym Lechii Gdańsk. Jest to – jak dotychczas – najwyższy kontrakt z partnerem technicznym klubu. Firmą obsługującą kontrakt jest dystrybutor sprzętu tej marki, R-GOL.com – największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. R-GOL to firma z ogromnym doświadczeniem – działa na rynku ponad 20 lat.

Thorn Fit to producent specjalistycznych produktów i akcesoriów do treningu funkcjonalnego, sportów siłowych, kondycyjnych i fitness. Celem marki jest dostarczenie narzędzi treningowych, które przy odpowiednim planie treningowym pozwolą stać się jeszcze lepszym sportowcem, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej – indywidualnej czy zespołowej. Marka z zaangażowaniem wspiera polskich czołowych zawodników Crossfit, współpracuje z interdyscyplinarnymi sportowcami, klubami sportowymi, trenerami personalnymi, rehabilitantami, crossfit boxami oraz klubami fitness. Więcej informacji o marce można uzyskać na stronie internetowej: www.thornfit.pl

Partner strategiczny

Miasto Gdańsk jest nie tylko partnerem strategicznym klubu, ale również podmiotem realizującym inwestycje na obiektach przy ul. Traugutta. Łącznie miejskie nakłady finansowe na bieżącą działalność gdańskiej Lechii oraz modernizację stadionu stawiają miasto Gdańsk na czele mecenasów biało-zielonych. Z Lechią od 2003 roku.

Partnerzy

Woda mineralna Nata Aqua – oficjalna woda i Partner Lechii Gdańsk, produkowana jest przez firmę Lonza – Nata,  która oparta jest w 100% na polskim, prywatnym kapitale.

Firma LONZA S.C. powstała w 1956 r., od początku, zajmując się produkcją tworzyw sztucznych. Ten rodzaj działalności przetrwał do dnia dzisiejszego. Pierwszą produkcją było 500 grzebieni, następnie produkowane były plastikowe klapki plażowe, aż w końcu słynne samochodziki-resoraki, tzw. matchboxy.
Po roku 1989, transformacjach rynkowych, firma ukierunkowała swoją produkcję na rynek żywności. W 1992 r. powstała firma NATA, która zajęła się produkcją, dystrybucją i promocją wody mineralnej Nata Aqua oraz napojów Nata.

Woda mineralna Nata Aqua oraz napoje produkowane są w Borkowie, na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Od lat firma Lonza – Nata wiąże swoją reklamę ze sportem, jak również wspiera wydarzenia kulturalne i różnego rodzaju inicjatywy regionalne. Firma Lonza – Nata wspiera na Pomorzu, takie dyscypliny sportowe, jak: piłka nożna, piłka siatkowa, ręczna, koszykówka, różnego rodzaju wydarzenia i turnieje sportowe, a woda mineralna Nata Aqua jest oficjalną wodą pomorskich klubów, do grona których dołączył obecnie Klub Piłkarski Lechii Gdańsk.

CityMotors – Autoryzowany Dealer marki Volkswagen i Skoda Serwis – należy do największej grupy dealerskiej w Europie – Emil Frey. CityMotors to zespół perfekcjonistów i specjalistów, który oferuje kompletną gamę usług. Począwszy od sprzedaży samochodów osobowych, poprzez elektryzujące samochody elektryczne, dostawcze (które w swojej ofercie prezentują również personalizowane i jedyne w swoim rodzaju kampery), samochody używane oraz najnowocześniejszy serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy CityMotors to synonim najwyższej jakości usług,  budowania relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

To, co najlepsze rodzi się z pasji. Z pasji do języków obcych w 2010 roku powstała  Szkoła Językowa TUTORIA . Przez wszystkie te lata przyświeca nam motto – każdy z nas jest inny – ma inne potrzeby, inne predyspozycje – dlatego najważniejsze dla nas jest indywidualne podejście do każdego Klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Wspólnie z Klientem określamy cele, które potem realizujemy poprzez nasze autorskie metody gwarantujące najwyższą efektywność nauki.  Dzięki wiedzy i doświadczeniu stworzyliśmy kompleksową ofertę językową dla Biznesu  – kursy języka ogólnego i specjalistycznego, branżowego z dojazdem lektora, profesjonalne kursy ONLINE z lektorem na żywo, intensywne kursy konwersacyjne, audyt językowy, tematyczne warsztaty Business English.

O językach obcych i uczeniu wiemy bardzo dużo, dlatego bez wahania mówimy o sobie „Specjaliści od języków obcych”.

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku jest uczelnią wyższą z bogatą tradycją kształcenia sportowców, trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. Ponadto, uczelnia zajmuje się zagadnieniami z teorii sportu, sprawności ruchowej oraz historii kultury fizycznej.

Akademia posiada bogate zaplecze rekreacyjne, w skład którego wchodzi: hala gimnastyczna Leszka Blanika, hala widowiskowo-sportowa, hala lekkoatletyczna, pływalnia, sala taneczna, szermiercza i judo, a także liczne boiska oraz korty tenisowe.

Radio Eska – największa polska sieć rozgłośni radiowych, wchodząca obok stacji Eska Rock, Vox FM i Radio SuperNova w skład Grupy Radiowej Time zorganizowanej wokół Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych.

Polskie Radio Gdańsk – używa do identyfikacji antenowej nazwy Radio Gdańsk. Jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznego Polskiego Radia realizujących odrębne programy regionalne, nadawane na teren poszczególnych województw.

MAXIMUS GASTRONOMIA – pasja do kuchni.

Zajmujemy się profesjonalnym wyposażeniem punktów gastronomicznych, skutecznie i kompleksowo realizujemy swoje zadania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobierając najwyżej jakości produkty przy optymalnej cenie, która jest odzwierciedleniem niezawodności sprzętu. Szanujemy Twój czas, terminy realizacji są dla nas kluczowe. Gwarancja na zakupione produkty oraz sprawny i szybki serwis – to podstawa.

Golden Tulip Gdańsk Residence posiada 195 pokoi i apartamentów rozmieszczonych w 10 kameralnych budynkach. Średnia wielkość pokoju to ponad 40 metrów kwadratowych. Kompleks posiada dwie nowoczesne sale konferencyjne, restaurację oraz nastrojowe centrum wellness z basenem, sauną suchą i łaźnią parową, jacuzzi oraz brodzikiem dla dzieci.

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy