mar
2024
  • Fortuna 1. Liga
  • I drużyna

Zapraszamy Was do obejrzenia kulisów meczu z Zagłębiem Sosnowiec wygranego przez naszą drużynę 4:0!

17
mar
2024
  • I drużyna

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu z Zagłębiem Sosnowiec! Autorami zdjęć są Grzegorz Radtke i Tomasz Rulski. Aby obejrzeć galerię, kliknij TUTAJ.

16
mar
2024
  • I drużyna

Obejrzyjcie skrót meczu z Zagłębiem Sosnowiec wygranego 4:0!

16
mar
2024
  • I drużyna

Obejrzyjcie wypowiedź trenera Szymona Grabowskiego po meczu z Zagłębiem Sosnowiec wygranym 4:0!

15
mar
2024
  • I drużyna

W meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi nasza drużyna pokonała Zagłębie Sosnowiec 4:0! W 13. minucie po rajdzie prawym skrzydłem Camilo Meny strzał obronił bramkarz Zagłębia. Dwie sytuacje w pierwszej połowie miał też Tomas Bobcek, który był bliski pokonania golkipera gości. W 27. minucie Tomasz Neugebauer otworzył wynik meczu po strzale z rzutu karnego podyktowanego za zagranie piłki ręką przez jednego z obrońców Zagłębia. Druga połowa […]

15
mar
2024
  • Klub

W związku z wyprzedaniem się dostępnej puli biletów sprzedaż online i w punktach stacjonarnych została zakończona. Bilety na mecz z Zagłębiem Sosnowiec będą dostępne w kasach stadionowych od godziny 16:00. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

15
mar
2024
  • Klub

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec zaplanowany na piątek, godz. 18:00 będzie transmitowany w telewizji Polsat Sport Premium 1. Spotkanie można obejrzeć także poprzez PPV (TUTAJ) oraz w PolsatBoxGo.

15
mar
2024
  • Klub

W piątkowy wieczór o godzinie 18:00 na Polsat Plus Arenie Gdańsk podejmiemy Zagłębie Sosnowiec! Zachęcamy każdego kibica do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi, które można znaleźć w meczowym FanGuide TUTAJ.

15
mar
2024
  • Klub

W 24. kolejce Fortuna 1. Ligi podejmiemy Zagłębie Sosnowiec. Zachęcamy do wspierania Lechii z trybun Polsat Plus Areny Gdańsk! Piątkowe starcie rozpocznie się o godzinie 18:00. Spotkanie zostało zakwalifikowane jako mecz podwyższonego ryzyka. W związku z wysokimi kosztami organizacji, na trybunach dostępnych będzie 8 tysięcy miejsc. Liczba ta wynika z szacunkowych założeń, które organizator meczu musi wskazać na wczesnym etapie przygotowań. Tym bardziej zachęcamy do nieczekania […]