#WRACAMY #WEAREBACK

1/8 finału Fortuna Pucharu Polski w Gdańsku!

W sezonie 2022/23 Fortuna Pucharu Polski, Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował wyjątkową akcję skierowaną do kibiców oraz klubów biorących udział w rozgrywkach. Już od pierwszej rundy, w wybranych miastach i na stadionach drużyn pozostających w grze o prestiżowe trofeum, gości Trofeum Fortuna Pucharu Polski, a wraz z nim konkursy i inne atrakcje.

W 1/8 finału rozgrywek  Fortuna Pucharu Polski Mobilna Strefa zawita 8 listopada do Gdańsku.  Trofeum Pucharu Polski znajdziecie na stadion Lechii Gdańsk od godziny 18:30.

W mobilnej strefie czekać będą liczne konkursy, animacje, gadżety i przede wszystkim trofeum Fortuna Pucharu Polski. Dzięki temu kibice będą mogli dzień meczowy świętować w szczególny i atrakcyjny sposób, wspólnie bawiąc się nie tylko na stadionie, ale i w przestrzeni miejskiej.

Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie.

Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady. Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi