#WRACAMY #WEAREBACK

Bartosz Brzęk podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Lechią

Bartosz Brzęk to kolejny wychowanek Lechii Gdańsk, który podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem. Umowa niespełna 17-letniego zawodnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025.

Bartosz Brzęk to utalentowany prawy obrońca, który trenował razem z pierwszym zespołem podczas obozu przygotowawczego w Cetniewie. Piłkarz był pod czujną obserwacją trenera Tomasza Kaczmarka, który na bieżąco sprawdza umiejętności młodych adeptów Akademii i ich ewentualną przydatność dla pierwszej drużyny. O opinię na temat naszego wychowanka zapytaliśmy dyrektora Akademii Lechii Gdańsk, Pawła Wolańskiego:

– Bartek to kolejny wychowanek naszej Akademii, który jest bardzo dobrze wyszkolony piłkarsko. Ma wszelkie predyspozycje motoryczne oraz cechy osobowościowe, aby stać się kiedyś znaczącą postacią w pierwszej drużynie Lechii Gdańsk. To zawodnik, w którym widzę ogromny potencjał. Jeżeli go rozwinie i wykorzysta to, przy zachowaniu należytej cierpliwości, osiągnie bardzo dużo i zajdzie daleko. Inwestowanie w rozwój naszych wychowanków i wprowadzanie ich do pierwszej drużyny to fundament funkcjonowania Akademii. Mam nadzieję, że będzie to sygnałem dla pozostałych młodych, utalentowanych zawodników Lechii, że jak tylko na to zapracują i zasłużą, to też mogą pójść tą drogą.

– Jestem bardzo zadowolony. Podpisanie kontraktu z Lechią to ogromna szansa i wyróżnienie. Cieszę się, że tu jestem, z każdym dniem chcę stawać się lepszym zawodnikiem. Wierzę w to, że Lechia mi w tym pomoże – powiedział Bartosz Brzęk po podpisaniu kontraktu.

Bartosz, cieszymy się, że jesteś z nami! Gratulujemy i życzymy powodzenia!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi