#WRACAMY #WEAREBACK

Bartosz Kopacz: Szkoda tego meczu, nie zasłużyliśmy na porażkę.

W poniedziałkowy wieczór rozegrane zostało ostatnie spotkanie 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zmierzyła się na własnym boisku z Lechem Poznań. Niestety mecz zakończył się porażką Biało-Zielonych 0:1. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy z naszym środkowym obrońcą – Bartoszem Kopaczem.

– Myślę, że zagraliśmy niezłe spotkanie. Szkoda tego meczu, ponieważ z mojej perspektywy nie zasłużyliśmy na porażkę. Uważam, że remis byłby bardziej sprawiedliwy, a przy odrobinie szczęścia można było się pokusić o zwycięstwo. Boli to tym bardziej, że straciliśmy bramkę z rzutu karnego, a nie po składnej akcji Lecha. Przez to niestety nie zdobyliśmy dziś żadnych punktów.

 

– Miałem okazję zagrać w tym systemie z 3 obrońcami już w poprzednim klubie, więc nie była to dla mnie zupełnie nowa sytuacja i wiedziałem, jak się należy poruszać i jak powinienem się zachowywać. Starałem się robić to co do mnie należy. Myślę, że wyszło z tego parę fajnych akcji po mojej stronie boiska. Wiadomo, że nie jestem typem zawodnika, który będzie biegać od linii do linii. Raczej starałem się zabezpieczać „tyły”, ale w miarę możliwości chciałem się również podłączać do akcji ofensywnych. Teraz przyjdzie pora na dokładne przeanalizowanie mojego występu, żeby móc dokładnie ocenić, jak to dziś wyglądało.

 

Następne ligowe spotkanie Lechia rozegra w sobotę, 5 grudnia w Warszawie, gdzie zmierzy się z miejscową Legią. Początek meczu o godzinie 20:00.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi