#WRACAMY #WEAREBACK

Bezpłatne podróże Biało-Zielonymi tramwajami

Już jutro, 7 sierpnia, nasz klub będzie obchodzić 75-lecie powstania. Wyjątkowa sytuacja, z którą musimy się mierzyć w obliczu pandemii wywołanej przez koronawirusa, sprawiła, że celebracja naszego jubileuszu nie będzie mogła mieć takiej formy, jakiej wszyscy byśmy sobie życzyli

Lechia przez trzy ćwierćwiecza stała się nierozłączną częścią Gdańska i wokół klubu zbudowana została społeczność, która jest bardzo blisko z nim związana.  Na podkreślenie tego bliskiego związku w czasie pandemii jednak nie możemy sobie pozwolić, dlatego w tym roku jesteśmy zmuszeni zrezygnować chociażby z tradycyjnej prezentacji zespołu przed rozpoczęciem nowego sezonu. To nie jest jedyne wydarzenie, które musieliśmy odwołać. W ramach obchodów 75. urodzin Lechii Gdańsk, przewidziany był między innymi mecz sparingowy, w którym Biało-Zieloni zmierzyli by się ze znanym europejskim klubem.

 

Mimo sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, chcielibyśmy godnie uczcić ten jubileusz. Pierwszy punkt obchodów powiązany jest z publicznymi środkami transportu. Jak wiecie, po Gdańsku poruszają się dwa tramwaje, które mienią się Biało-Zielonymi barwami. W najbliższy piątek, w dniu naszych urodzin, między godziną 9:00 a 21:00 „nasze” tramwaje będą kursować na linii Strzyża PKM — Centrum. W związku z naszymi 75. urodzinami, wszystkie osoby podróżujące tego dnia tramwajami Lechii Gdańsk będą mogły zrobić to bezpłatnie! Przypominamy, że osoby, które poruszają się komunikacją miejską, nie tylko jutro, mają obowiązek zakrywania ust oraz nosa. O kolejnych atrakcjach będziemy informować na bieżąco.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi