Biało-Zieloni z występami w reprezentacji U20

Jan Biegański, Mateusz Żukowski oraz Jakub Kałuziński wystąpili we wczorajszym spotkaniu w ramach towarzyskiego turnieju Elite League. Biało-Czerwoni zremisowali z reprezentacją Niemiec U20 0:0.

Trzech zawodników Lechii brało udział w tym meczu. Biegański, który pełnił rolę kapitana rozegrał pełną pierwszą połowę. Żukowski tak samo jak Jan wyszedł w pierwszym składzie i rozegrał 63 minuty. Jakub Kałuziński, który jako trzeci z Biało-Zielonych brał czynny udział w spotkaniu, pojawił się na placu gry w 63. minucie starcia zastępując Karola Struskiego.

Spotkanie mimo, że bezbramkowe to trzeba oddać naszym reprezentantom, że rozegrali bardzo przyzwoite zawody. Szczególnie druga część spotkania daje nadzieje, na dobre występy kadry u20 w przyszłości.

W tegorocznej edycji turnieju Elite League biorą udział także Włochy, Portugalia, Anglia, Szwajcaria, Holandia oraz Czechy. Do tej pory Polacy mają za sobą już trzy spotkania. W pierwszych dwóch zremisowali z Portugalczykami 0:0 oraz ulegli 0:2 młodzieżowej reprezentacji Włoch.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi