#WRACAMY #WEAREBACK

Biało-Zielony pojedynek: Lechia – Achmat Grozny

Już dzisiaj o godzinie 15.00 czasu polskiego w ramach ostatniego sparingu w trakcie zgrupowania, zawodnicy Lechii podejmą rosyjski Achmat Grozny. Spotkanie rozegrane zostanie w formacie 4x30min.

Zespół Achmatu na co dzień rozgrywa swoje mecze w rosyjskiej “Priemjer Lidze”. Na półmetku rozgrywek biało-zieloni plasują się na siódmej pozycji w ligowej tabeli. W drużynie prowadzonej przez Andrieja Tałałajewa w tegorocznej kampanii do najskuteczniejszych zawodników można zaliczyć 2 piłkarzy. Są nimi Daniil Utkin oraz Mohamed Konate. Obaj gracze zdobyli dla Wilków po 6 bramek.

Plan sparingów zakładał, że drużyna Lechii oprócz sobotniego meczu z zespołem Achmat Grozny zmierzy się dzień później z gruzińskim Dynamo Batumi. Z powodu zmiany planu na ostatnie dni przygotowań, zespół Lechii Gdańsk rozegra jedynie mecz przeciwko rosyjskiej drużynie w wymiarze 4 x 30 minut, natomiast niedzielny sparing przeciwko Gruzinom został odwołany.

Sobotni pojedynek rozegrany zostanie na boisku przy hotelu Sueno w Belek. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00 czasu polskiego.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi